Reklaam sulgub sekundi pärast

Prints Harry avameelselt uues dokumentaalsarjas: ma ohverdasin kõik, et olla Meghaniga!

Prints Harry

Harry ja Meghani Netflixi dokumentaalsarja kolm esimest episoodi ilmusid neljapäeval.

Esimeste osade peateemaks on ajakirjanduse sekkumine nende ellu. Paar kirjeldas, kuidas see on neid terve suhte jooksul mõjutanud - alates sellest, kui nad hakkasid kohtamas käima kuni tänaseni.

Meghan tunnistas, et ta arvas, et ajakirjanduse ahistav suhtumine ja negatiivsus on vaid alguse asi. "See läheb mööda. See läheb paremaks. See on lihtsalt see, mida nad (ajakirjandus - toim) alguses teevadki," uskus Meghan. 

Saate ühes osas ütleb Harry, et mõned kuningliku pere liikmed ei näinud vajadust Meghanit ajakirjanduse eest kaitsta. 

"Mõned pereliikmed ütlesid mulle, et ka nende naised pidi ka selle alguses läbi elama, seetõttu, miks nad (meedia - toim) peaks siis minu tüdruksõpra teistmoodi kohtlema? Miks peaksime saama erikohtlemist? Miks peaks teda (Meghanit - toim) kaitsma?" meenutas Harry pereliikmete sõnu. 

Harry tähendas, et ta tegi ka avalduse, milles kaebas ajakirjanduse rassistliku suhtumise üle Meghanisse. 

Sarja teises osas meenutab Harry naisesse armumist. "Armusin temasse ülepeakaela – tema saab olema see, kellega ma kogu oma ülejäänud elu koos veedan," oli Harry kohe mõelnud. 

Mees võrdles Meghanit ka oma ema, kadunud printsess Dianaga. "Meghan on minu emaga nii sarnane. Tal on samasugune kaastunne, samasugune empaatiavõime, samasugune enesekindlus, temas on see soojus," rääkis mees. 

Prints Harry on ütles ka, et "ohverdas kõik", et olla osa oma naise, Meghan Markle'i maailmast.

Kommentaarid puuduvad