Reklaam sulgub sekundi pärast

President jagab muusikat! USA endine riigipea Barack Obama avaldas oma suvise muusikasoovituse

Barack Obama
Barack Obama — FOTO: AP/Scanpix

Endine president Barack Obama avaldas oma suvise esitusloendiga, mis koosneb enam kui 40 laulust, mis tutvustavad tema eklektilist muusikamaitset.

"Nagu igal aastal, on siin mõned laulud, mida olen sel suvel kuulanud," kirjutas Obama neljapäeval Twitteris, lisades, et tema esitusloend on segu vanast ja uuest.

Esitusloend hõlmab tõesti nii vana kui ka uut – kõike alates indie-rokigrupi Boygeniuse tänavu ilmunud laulust “Not Strong Enough” kuni klassikani, nagu Tina ja Ike Turneri 1966. aasta hitt “River Deep – Mountain High”, mis võib-olla on ood mais surnud Rock and Rolli kuningannale Tina Turnerile.

Mis puudutab tagasiviskeid minevikku, siis esitusloendis on 2Paci 90ndate hip-hopi hümn “California Love”, kus osalevad dr Dre ja Roger Troutman, ning hitid nagu 80ndate lugu “Walk Like an Egyptian” The Banglesi poolt.

Obamal on ka Marvin Gaye "Inner City Blues (Make Me Wanna Holler)", Otis Reddingi "(Sittin' On) the Dock of the Bay", The Four Topsi "Reach Out I'll be There" ja "Dr. Feelgood (Love is a Serious Business)”, mille autor on Aretha Franklin teiste nostalgiliste teoste hulgas.

Loendis on ka mõned korduvad artistid, keda Obama 2021. aasta suvel kuulas – sealhulgas Rolling Stones, Stevie Wonder, SZA, Michael Kiwanuka ja Bob Dylan –, kes esinevad playlistis erinevate lugudega.

Obama 2023. aasta suvenimekirjas on kantrilaulja Luke Combsi kaver Tracy Chapmani 1988. aasta klassikale "Fast Car", mis jõudis hiljuti Billboardi Country Airplay edetabelis 1. kohale.

Obama muusikasoovitus 2023
Obama muusikasoovitus 2023 — FOTO: Barack Obama Twitter

Teiste laulude hulgas, mida Ameerika Ühendriikide 44. president sel suvel kuulas, on The Bethsi “Watching the Credits”, Jorja Smithi “Try Me”, Grammy-võitja Ashley McBryde’i “The Devil I Know” ja Pearl Jami “Just Breathe”.

Obama annab traditsiooniliselt igal suvel välja oma esitusloendid, kas puhkuseks, treeningmotivatsiooniks või lihtsalt suve nautimiseks.

Kuula Obama 2023 suve muusikavalikut SIIT!

Kommentaarid puuduvad