Põnev pakkumine! Tom Hanks avaldas, milline näitleja sobiks tema arvates kehastama järgmist James Bondi

Tom Hanks
Tom Hanks avaldas, kellest võiks tema arvates saada järgmine James Bond! — FOTO: AFP or licensors / Scanpix

Juba mõne aasta eest teatas Daniel Craig, et lahkub James Bondi rollist. Sellest ajast saati on spekuleeritud, milline näitleja võiks ikoonilist filmirolli Craig’i asemel täita. Nüüd on uue Bondi otsingutel oma sõna sekka öelnud ka Hollywoodi staar Tom Hanks!

66-aastane Hanks on aastate jooksul näinud, kuidas Sean Connery, Roger Moore ja Pierce Brosnan on ikoonilist Briti spiooni kehastanud.

Arvestades, et Hanks on ka ise tuntud filmistaar, mõistab ta, mida näitlejal on vaja sellise ikoonilise tegelaskuju kehastamiseks. Hanks võttis Bondi-teemal sõna, kui arutas oma uue raamatu “The Making of Another Major Motion Picture Masterpiece” ilmumist, mis on inspireeritud tema enda filmitööstuse karjäärist.

Raamatus mainitakse ka legendaarset James Bondi tegelaskuju, mistõttu jagas Hanks BBC-le antud intervjuus oma mõtteid filmirolli tuleviku kohta. “James Bondil on luba tappa. Ma annaksin selle rolli Idris Elbale lihtsalt selle töö põhjal, mida ma olen näinud teda tegemas.”

Idris Elba
Idris Elba võiks Tom Hanksi hinnangul kehastada järgmisena James Bondi! — FOTO: Invision / Scanpix

Elba on oma karjääri jooksul osalenud paljudes põnevusfilmides, sealhulgas 2019. aasta filmis “Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” ja 2021. aasta märulifilmis “The Suicide Squad”.

Allikas: LADbible. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad