Reklaam sulgub sekundi pärast

Polegi siiski koos? Laura Põldvere avalikustas oma suhtestaatuse: veedan jõulud üksinda

Pilt Laura Põldverest: erakogu
Foto: Erakogu

Meedias on tiirelnud alates suvest sahinad, et lauljatar Laura Põldvere ja räppar Beebilõust on teineteist leidnud.

Tänavu suvel kirjutasime, kuidas Beebilõusta kihlatu Ingrid nende suhte lõppemisest teatas. “Paljud ilmselt on juba märganud et ma ei kanna enam kihlasõrmust. See on tõsi, juba pea 2 kuud tagasi kolisin elama lapsega kahekesi ja pean ütlema, et see on mu elu parim otsus,” kirjutas Mänd oma sotsiaalmeedias.

Avalikkusele jäi suvel silma, et Laura ja Andrus veetsid rohkelt aega koos. Nad jagasid sotsiaalmeedias seikasid oma ühisest autoreisist Euroopas, mis videote ja piltide järgi oli väga meeleolukas. 

29. septembril toimus Duo Media Networks telekanalite ja raadiojaamade hooaja avapidu. Beebilõust ja lauljanna Laura Põldvere saabusid suurejoonelisele üritusele aga käsikäes, andes alust arvata, et noored on teineteist leidnud.

Kroonika vahendab, et seni teemat vältinud Laura Põldvere toob lõpuks asjasse selgust. ''Me ei ole koos. Ma veedan jõulud ilusti üksinda ja lähen uude aastasse vallalisena uue muusika tegemise lainel.'' Lauljanna kummutab teda ja Andrust saatnud jutud armusuhtest. ''Me ei olegi koos olnud, me tõesti tegime vaid albumit, mis hetkel on küll ootel, sest mul tekkisid uued võimalused soolokarjääriks.''