Poiss või tüdruk? Lapseootel Liis Lemsalu sai imeilusa üllatuse osaliseks: jah, ma nutsin alguses!

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu — FOTO: Jörgen Paabu/Pressifoto

Lapseootel lauljanna Liis Lemsalu tähistas eelmise nädala lõpus oma sünnipäeva. Tema lähedased korraldasid talle selle puhul vinge koosolemise, mis oli korraga nii Liisi sünnipäevapidu kui ka babyshower (ingl. k. – beebipidu).

“Mu üllatus babyshower/sünnipäev!” jagas Lemsalu Instagrami vahendusel imeilusaid ning südamlikke pilte päevast. “Ehk ma olen nüüd 200% valmis seda uut etappi vastu võtma! Sellised väekad naised on mu ümber & see armastuse tunne mu sees on hetkel piiritu!” lisas ta. 

Kokku jagas Liis pilte 10, millel igaühel oli ka oma lühike pealkiri. 

Muuhulgas uuriti lauljannalt kommentaarides, kas beebi on poiss või tüdruk. Selle peale vastas ta kelmikalt kaks emotikoni, millest üks paistab olevast poisslapse kujutisega.

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu — FOTO: Kuvatõmmis Liis Lemsalu Instagrami storyst

Näita 2 kommentaari

Kas sa ei arva, et see võib su lapsele halba teha, kui sa nii palju sellest kellad. Vanad eestlased küll nii ei teinud ja ka teised põlisrahvad

Vasta

Nuta, nuta, nuta, mida sa lällad, lihtsalt oksele ajab. Ei saagi uudisi vaadata, jälle mingi lemsalu, jälle mingi miisu või liisu, kes on poeginud või just hakkab poegima. Parema meelega vaataks kutsusid ja kasse, mitte neid kuradi värdjalikke shõubisnisi sünnitisi, kes ei oskagi laulda, piiksuvad ainult. Inglis on ka nii jube. Kelle asi on see, et sa poegid?. Olen julm, aga isegi ameerikas pole kollane kirjandus nii mage kui meil. No jah, mis sest Eesti konnatiigist tahtagi

Vasta