Paris Hilton põrutab oma pisipoja välimust kritiseerinutele: maailmas on haigeid inimesi!

Paris Hilton andis kommentaatoritele vastulöögi!
Paris Hilton andis kommentaatoritele vastulöögi! — FOTO: buzzfuss / 123RF.COM

Eelmisel nädalal jagas seltskonnastaar Paris Hilton sotsiaalmeedias fotot oma 9-kuusest pojast Phoenixist. Paljud jälgijad jätsid postituse alla negatiivseid kommentaare lapse välimuse kohta.

Kommentaatorid postitasid foto alla märkusi Phoenixi peakuju ja üldise välimuse kohta. Mõned päevad hiljem asus Paris ühe fänni tehtud TikToki video kommentaariumis pisipoega kaitsma.

“Selles maailmas on haigeid inimesi,” kirjutas Hilton. “Minu ingel on täiesti terve. Jah, muidugi on ta käinud arsti juures, tal on lihtsalt suur aju.” TikToki klippi jaganud fänn tegi lisaks eraldi video Hiltoni ja tema lapse kaitseks ning kutsus ka postituse kirjelduses üles kommenteerijaid oma käitumist muutma. “Kui sa kiusad lapsi, siis peaksid enda pead kontrollima,” seisis kirjelduses.

Postitus, mis tekitas Hiltoni jälgijate seas kõneainet, kujutas endast seeriat pilte, kus naine hoiab 9-kuust Phoenixit oma süles ja märgib, et tähistab pisipoja esimest reisi New Yorki. “Minu kalli beebi Phoenixi esimene kord NYCis,” kirjutas ta postituse juurde.

Loe täpsemalt Hollywood Life’st!

Kommentaarid puuduvad