Palju õnne! TV3 uudisteankur Ingrid Teesalu sai emaks

Ingrid Teesalu
Foto: Kalev Lilleorg

Detsembri lõpus jagas oma lapseootust uudisteankur Ingrid Teesalu. Meil on suur rõõm teatada, et just eelmisel nädalal nägigi tema esiklaps ilmavalgust.

“Magan, kuniks veel saan…” kirjutas tol hetkel Ingrid piltide juurde, vihjates eelseisvatele unetutele päevadele, mis paratamatult vastsündinud lapsega koos tekivad.

Emaks saamisest on Ingrid enda sõnul alati unistanud, kuid tema jaoks on olnud oluline, et see juhtuks õigel ajal ehk siis kui ta ise on selleks valmis. “See on siiski elu tähtsaim roll ja tahan anda endast parima,” ütles Ingrid. 

TV3 uus ja värske uudisteankur Liina Kanarbik teatas pühapäeva õhtul eetris olnud ”Seitsmestes”, et armastatud saatejuht Ingrid Teesalu ja tema elukaaslane Keith said eelmisel nädalal ühe tubli pisipoja vanemateks.

Ingrid jagas meedias ka kommentaare ja sõnas, et sünnitus läks enam-vähem nii, nagu ta planeeris. ”Oli üks korralik maraton – 46h,” jagab värske ema, kelle vastupidavus sai korralikult proovile pandud. Ta lisab, et sellegipoolest said nad ilusasti hakkama: “Mul oli mees ja võrratu ämmaemand ka kõrval, nii et tundsin end kindlalt. Nüüd oleme kodus ja üritame uue eluga kolmekesi kohaneda.”

Ingridi kihlatu ja elukaaslane Keith Orchar on pärit Uus-Meremaalt ning paar on tänaseks koos olnud seitse aastat. “Meie peres räägitakse eesti, vene ja inglise keelt segamini, nii et saab olema huvitav, kuidas me selle keele küsimuse lahendame,” rääkis Ingrid, et see selgub jooksvalt, millist keelt laps õppima hakkab.

TV3 veebiportaal soovib Ingridile palju-palju õnne!

Kommentaarid puuduvad