Reklaam sulgub sekundi pärast

Palju õnne! Maria ja Hendrik Terras ootavad last

Hendrik Terras koos abikaasa Mariaga presidendi vastuvõtul.
Hendrik Terras koos abikaasa Mariaga presidendi vastuvõtul. — FOTO: Arno Mikkor / Presidendi kantselei

Kroonikale teadaolevalt on veebruari keskel abiellunud riigikogu liige Hendrik Terras ja tema abikaasa Maria Terras lapseootel.

Maria ja Hendrik abiellusid 17. veebruaril Rootsi-Mihkli kirikus ning juba toona vihjati Kroonikale, et pulmadega oli kiire, sest naine olevat beebiootel. 

Beebiootuse uudise avalikustamist on paar pikalt planeerinud. Väljaandele teadaolevalt kavatsevad nad seda teha kohe pärast erakonna Eesti 200 europarlamendi kandidaatide nimekirja avalikustamist. „Me teeme nvl (nädalavahetusel - toim) mingid normid avaldatavad pildid ja siis saate neid enda uudises kasutada,“ kirjutas Hendrik Kroonikale.

Loe pikemalt Kroonikast!

Abieluranda sõudnud Hendriku ja Maria armulugu sai alguse juba möödunud aasta kevadel, kuid Terrase sõnul annab abielu teatava kindlustunde. "Kooselu on meil juba pikemaaegne ja tunded on nagunii kogu aeg olnud. Abiellumisega ei käi päevapealt mingit suurt klõksu ära, vaid pigem on tore kindlustunne, mis sellega kaasa tuleb. See mulle meeldib."

Hendrik avaldas TV3.ee portaalile antud intervjuus, et on koos abikaasaga rääkinud ka järelkasvu teemal. "Ma arvan, et kõik noored inimesed, kes pere loovad, on kindlasti selle küsimuse omavahel läbi rääkinud ja läbi mõelnud. Üldiselt oleme Mariaga rääkinud seda, et oleme mõlemad pärit kahelapselisest perest. Kaks kindlasti kui mitte kolm (last) on see, millest oleme rääkinud."

Loe täispikka intervjuud Hendrik Terrasega!

Kommentaarid puuduvad