Reklaam sulgub sekundi pärast

Õudne! Bruce Willise pensionile jäämise juures võis rolli mängida 20 aasta tagune õnnetus võtteplatsil

Bruce Willis
Bruce Willise pensionile jäämisel võis rolli mängida 20 aasta eest juhtunud õnnetus! — FOTO: Scanpix

Täna õhtul kell 22.00 näeb TV3 eetris märulifilmi "Visa hing 4". Filmi peaosatäitja Bruce Willis teavitas kevadel avalikkust, et läheb tänu kognitiivsele ajuhäirele pensionile. Mehe fännide jaoks oli tegu jahmatava avaldusega, kuid see ei tulnud sugugi üllatusena neile, kes on Willisega aastate jooksul koostööd teinud.

Bruce Willisega koos töötanute jaoks oli juba aastaid olnud märke, et näitleja on võitlemas kognitiivse ajuhäirega, mis tekitab kõneraskusi.

Mõne tunni jooksul pärast perekonna avaldust, milles teatati, et Bruce "loobub karjäärist, mis talle nii palju tähendas", sest tal diagnoositi kõnehäire, selgus, et tema repliike oli hiljutistes filmides kärbitud.

Ei olnud haruldane, et Bruce ei veetnud filmivõtetel rohkem kui ühe päeva, kusjuures režissöörid andsid endast parima, et tema seisundiga kohaneda. 

Siiski ei ole siiani päris selge, mille tõttu Bruce´l ajuhäire tekkis, kuid väidetavalt võis selles rolli mängida 20 aasta tagune filmivõtetel saadud vigastus. Bruce sai ebaõnnestunud filmitriki järel tugeva hoobi vastu pead. 

Bruce esitas  juhtumi kohta ka hagi, milles väitis, et juhtum on põhjustanud "äärmuslikku vaimset, füüsilist ja emotsionaalset valu ning kannatusi".

Allikas: thesun.co.uk. Loe täpsemalt siit