Reklaam sulgub sekundi pärast

Ott Lepland avaldas isikliku detaili: kodus ma päris paljalt ringi ei käi

Ott Lepland
Ott Lepland — FOTO: Star FM

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas armastatud muusik Ott Lepland, kellel ilmus verivärske uus lugu ''Lõpmatuses''. Ühtlasi rääkis Lepland oma kodustest harjumustest ja miks tema Eestist kunagi ära ei koliks.

Ott Lepland on just naasnud Hispaaniast, kus valmis tema uus muusikavideo. Ühtlasi tuli hommikuprogrammis juttu sellest, kes käib kodus paljalt ringi. ''Mul on tavaliselt ikkagi päevakardin akna ees ja ma päris paljalt ringi ei käi, ikka on koduriided või hommikumantel seljas,'' sõnas Lepland intervjuus naljaga.

Hommikuprogrammi saatejuhi Andres Puusepa sõnul on tulnud Oti uue video kohta küsimusi. Nimelt, võib seal näha, et muusik sõidab justkui kõrbes, autol saab bensiin tühjaks ja siis muusik rändab mööda kõrbe ühe tanklani, kus juhuslikult on Ragnar Klavan tööle hakanud tankla teenindajana. ''See kanister ei olnud tühi, see oli täis,'' ütles Lepland selle peale, kui saatejuht juhtis tähelepanu, et miks ta tühja kanistriga videos ringi jalutab.

Lepland avaldas ka seda, et ta ei ole kunagi mõelnud Eestist ära kolida. ''Ma olen siin oma koha leidnud, vähemalt oma südames. Miks ma peaks ära minema kuhugi, kus kedagi ei huvita kes ma olen ja kust ma tulen,'' sõnas Lepland. Kui ta saaks valida riigi, kuhu kas või mõneks ajaks kolida, siis valiks muusik just USA.

Star FMi hommikuprogramm on järelkuultav siit. 

Kommentaarid puuduvad