Reklaam sulgub sekundi pärast

Oskar Süvari langes ahistamise ohvriks: olen meeletult šokis, kurb ja vihane!

Oskar Süvari
Foto: Erakogu

"Rannamaja" staar ja sisulooja Oskar Süvari avaldas oma Instagrami lugudes, et sattus üleeile ahistamise ohvriks.

Oskar kirjeldab detailselt oma kanalil, mis täpselt aset leidis. "Ma pole tükk aega niimoodi vihastanud millegi peale. Tuli minu juurde inimene, kes oli ilmselgelt kodutu. Ma olen sõbralik ja avatud inimene ja ma räägin ilmselgelt kõigiga, sõltumata kes sa oled," kirjeldab ta. Kuna mees paitis Süvarist huvitatud olevat, asus ta temaga juttu rääkima. 

Ent see jutt ei olnud kuidagi meeldib ega sõbralik. "Siis ta rääkis, kuidas ta on vanglas olnud ja seal meestega igasuguseid asju teinud, väga nilbelt. Mu piirid täiega ületati ja ma mõtlesin, et okei, kui ta peab kellegagi rääkima, ma ei pea väga süvenema ja mõtlen millegi muu peale. Aga siis see härra pani käe mu reie peale ja küsis, et kas ma läheksin temaga vetsu, et ta saaks mul suhu võtta," avaldab Süvari šokeeriva vestluse sisu.

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist

"See hetk ma juba tundsin, kuidas mu nägu läheb punaseks, sest ma punastasin ja läksin vihaseks, sest ma olen olnud varasemalt ärakasutatud seksuaalselt ja see toob selle ahastuse emotsiooni tagasi üles. Ma lihtsalt ütlesin, et sorri, ma ei taha, see ei ole midagi, mida ma praegu teha tahan," lükkas Oskar mehe eemale.

See aga kodutut ei peatanud ja rõvetsemine jätkus. "Ta hakkas edasi nilbitsema ja detailselt rääkima, mida ta on mingite meestega teinud, kui suur kellelgi olnud on jne. Ma tõusin püsti ja ütlesin sorri, ma pean nüüd edasi minema ja ma ei taha siin enam olla. Ta küsis, kas ma võin sulle kalli teha ja enne kui ma jõudsin talle üldse midagi öelda, ta haaras minust ümbert kinni ja sosistas mulle kõrva, et kas ta võib mind suudelda. Ma ütlesin, et ei, palun mine lihtsalt eemale, ma ei taha tegeleda sellega. Ma olin nii vihane ja ma olin terve õhtu nii meeletult vihane!" räägib Süvari avameelselt.

Kuigi tegu oli vastik ja jäle, proovis Süvari siiski olukorrale õigustust leida, et ju ongi antud tegelane oma eluga pahuksisn ning ei oska teisiti käituda, ent siiski jõudis ta järeldusele, et selline asi pole mitte üheski situatsioonis okei. "Kellegi piiridest niimoodi üle minna sõltumata sellest, mis on sinu taust, mis on sinu traumad olnud. Siit ka õppetund, mis selle loo juures on ja mida ma tahan, et te endaga kaasa võtate - see ei ole mitte mingis situatsioonis okei. Ei on ei ja nii lihtne see ongi. Mitte ükski inimene, mitte ükski olukord ei õigusta seda. Ma olen ikka veel meeletult šokis, kurb ja vihane!" lisab ta.

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist

Kommentaarid puuduvad