OnlyFansist edasi PornHubi: “Rannamajas” osalenud Brita riputas internetti intiimse video

Brita Rannamets
Brita Rannamets — FOTO: TV3

Rannamaja” staar ja täna peamiselt OnlyFansis tegutsev Brita Rannamets on võtnud järgmise sammu oma karjääris ja üleslaadinud video täiskasvanutele mõeldud keskkonda.

2022. aasta sügisel “Rannamaja” kolmandas hooajas osalenud Brita Rannamets on juba mõnda aega raha teeninud OnlyFansi portaalis, kus ta postitab endast nii pesus- kui ka alastifotosid. Nüüd aga on tema karjääris toimunud pööre.

Nimelt laekus TV3.ee toimetusele info, et Brita on postitanud seksivideo populaarsesse PornHub keskkonda, kus on võimalik kõigil soovijatel tasuta pornograafilist sisu vaadata. Kaasaarvatud tema enda videot.

Videos on näha Britat ja üht tätoveeringutega noormeest, kes erinevaid suguakte läbi viivad. Brita ühe hiljutise Instagrami postituse põhjal võib oletada, et tegu on tema praeguse kallimaga.

See poleks ka esimene kord, kui nad ühiselt sisu toodavad. Nimelt rääkis Brita juba juulikuu alguses, et loob OnlyFansi sisu koos oma kallimaga. “Selle suurim pluss on suur usaldus ja suur armastus üksteise vastu,” ütles ta toona Elu24-le.

Lisaks videos nähtavale intiimsusele, on seal ka link Brita OnlyFansi kontole. Video lõpus ilmub kiri, kus seisab, et täispikka ja tsenseerimata versiooni on võimalik just tema OnlyFansi kontol näha.

Brita kontol seisab, et ühe kuu tellimus maksab 16 dollarit ehk umbes 14.64 eurot.

Pöördusime kommentaari saamiseks ka Brita enda poole, kes otsustas päringule mitte vastata.

Brita on 19-aastane neiu, kes enne “Rannamajja” minekut muljetavaldavate tulemustega ujumismaailmas laineid lõi ja kelles nähti tõusvat tippsportlast. Rannamets on ujumisega tegelenud lasteaiast saadik, ent ühel saatuslikul päeval tegi ta sellega lõpparve.

“Miks me oleme idioodid?” podcastis avaldas ta, et lõi oma OnlyFansi konto koheselt, kui 18-aastaseks sai. “See tundub nii lamp asi! Paned lambiseid pilte üles ja saad raha ka selle eest,” naeris ta, et ei näe selle tegemises midagi imelikku või sobimatut.

“Kuna ma olen ujuja, siis trikoos või pesus olemine on täiesti tavaline minu jaoks”, tõdes neiu. 

Toona ütles ta ka, et pole endast ühtegi alastipilti jaganud, vaid ainult pesu- või trikooväel. Tundub, et see on tänaseks siis muutunud.

Näita 4 kommentaari

Ph linki ei saagi?

Vasta

Kelle asi see on mid inimene teeb. Tore

Vasta

faggbn

Vasta

Me räigemat kodu porri teeme
onlyfans.com/ingkrist
instagram.com/ingkrist_xo/

Vasta