Vägev! Liina Ariadne pälvis maineka auhinna: mul tulid seda kuuldes pisarad silma

Liina Ariadne
Liina Ariadne — FOTO: Kairi Killing

9. märtsil selgus, et selle aasta Nickelodeon Kids’ Choice Awardsi “Parim Eesti mõjutaja” kategooria võitjaks on Liina Ariadne Pedanik. Peale Liina Ariadne olid ka nomineeritud Laura Rannaväli, Marie-Liset Tauts ja Bärbel Moros.

Tseremoonia oli täis äärmuslikke trikke ja illusioone, esines Bebe Rexha, Adam Sandlerile ja Transformersi Optimus Prime'ile anti eriauhind, näidati eksklusiivseid teaser-klippe kauaoodatud mängufilmidest, sai näha tippstaaride esinemisi, põnevaid üllatusi ja palju muud. Kohalike võitjatega tseremooniat saab alates tänasest vaadata eksklusiivselt Paramount+ kanalil järgmise põlvkonna teleteenuse Go3 vahendusel.

Liina Ariadne oli väga õnnelik oma võidu üle: “Olen alati suur Nickelodeoni ja Kids’ Choice Awardsi fänn olnud ning see auhind on minu jaoks uskumatult tähtis. Juba olla nomineeritud oli minu jaoks suur võit, kuid rõõmusõnumit kuuldes tulid mul koheselt pisarad silma. Tänu muusikale leidsin tee sisuloomeni ning olen seda aktiivselt juba pea kuus aastat teinud. Selle aja jooksul olen leidnud ennast ümbritsetuna kõige toredamatest inimestest, kes minu tegemisi jälgivad. Olen nii-nii tänulik oma jälgijate toetuse eest, sest ilma nendeta ei oleks selline tunnustus võimalik.”

Adam Sandler pälvis oma 30-aastase näitleja-, koomiku-, stsenaristi- ja produktsendikarjääri eest erilise komöödiakuninga hõbe blimpi, mille ta võttis vastu hiiglaslikul ja uhkel troonil KCA laval. Transformersi kangelaslikule Autobotide liidrile Optimus Prime'ile antud elutööpreemia andsid üle tuleva ulmefilmi "Transformers: Rise of the Beasts” näitlejad.

Laste „Lemmik telesaateks“ krooniti "Fairly OddParents: Fairly Odder“, samal ajal kui „Lemmik koguperesarja“ tiitli võitis “Wednesday”, mille peaosatäitja Jenny Ortega võitis perekategoorias „Lemmik telestaari“ tiitli. “Käsna-Kalle Kantpüks” nimetati lemmik animatsioonisaateks ja “Sonic 2” võitis lemmikfilmi tiitli. Millie Bobby Browni tunnustati “Lemmik naisnäitleja” tiiltiga filmi “Enola Holmes 2” rolli eest ja Dwayne Johnson nimetati “Lemmik meesnäitlejaks” filmi “Must Adam” eest. Muusika nominatsioonides said auhindu teiste seas Taylor Swift, Harry Styles ja BTS.

Nickelodeon, mis on nüüdseks 43. aastat tegutsenud, on number üks laste meelelahutusbränd. See on saavutanud mitmekülgse ja ülemaailmse tuntuse, seades lapsed esikohale kõiges, mida ta teeb. Brändi alla kuuluvad telesaated ja produktsioonid Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas, samuti tarbekaubad, digitaalsed tooted, asukohapõhised elamused, kirjastus ja mängufilmid. Nickelodeon on osa Paramounti ülemaailmsest multimeedia meelelahutusbrändide portfellist.

Maineka Nickelodeon Kids’ Choice Awardsi võitis Liina Ariadne Pedanik
Maineka Nickelodeon Kids’ Choice Awardsi võitis Liina Ariadne Pedanik — FOTO: Go3

Kommentaarid puuduvad