Väärt nõuanded! Valmistu kevadeks nende lihtsate ilunippide abil

Järjestasime lihtsad ilunipid, mille abil saab anda oma nahale kevadise sära!
Järjestasime lihtsad ilunipid, mille abil saab anda oma nahale kevadise sära! — FOTO: golubovy / 123RF.COM

Ilmad hakkavad tasapisi kevadisemaks muutuma ja see tähendab, et on aeg hakata mõtlema oma nahahooldusrutiinile. Järjestasime mõned lihtsad ilunipid, mille abil saab valmistuda peatselt saabuvaks kevadeks!

1. Vaadake üle oma nahahooldustooted

Üks esimesi asju, mida peaksite tegema, on vaadata läbi oma nahahooldustoodete kollektsioon ja vabaneda kõigest, mis on aegunud. Kuigi aegunud nahahooldusvahendid ja meik ei pruugi teie nahale kahju teha, võivad need põhjustada ärritust.

Lisaks võivad vanad nahahooldusvahendid olla vähem tõhusad ja teha tegelikult rohkem kahju kui kasu. Kui olete oma vannitoakapi tühjendanud, võtke aega, et puhastada ka oma meigipintsleid.

2. Vahetage oma nahapuhastusvahendeid

Kevad on suurepärane aeg oma nahahooldusrutiini värskendamiseks. Üks võimalus selleks on kasutada hommikul kergemat puhastusvahendit ja õhtul niisutavamat puhastusvahendit.

Kergem puhastusvahend aitab eemaldada öösel kogunenud mustuse ja rasu, ilma et see eemaldaks nahalt loomuliku niiskuse. Õhtul on ideaalne kasutada niisutavamat puhastusvahendit, sest see aitab taastada päeva jooksul kaotatud niiskust.

3. Koorige regulaarselt nahka

Hea mõte on nahka iganädalaselt koorida, et eemaldada surnud naharakud, kuid sellega ei tasu liiale minna. 

4. Rohke vesi ja tervislik toit annavad nahale sära

Rohke vee joomine on üks parimaid viise, kuidas hoida oma nahk seestpoolt niisutatuna. Vesi on oluline ka toksiinide välja loputamiseks ja loomuliku sära andmiseks.

Süüa tasuks kindlasti palju värskeid puu- ja köögivilju. Need ei ole mitte ainult kasulikud üldisele tervisele, vaid sisaldavad ka antioksüdante, mis aitavad kaitsta nahka kahjustuste eest. Hoolitsedes oma naha eest juba praegu, saate nautida tervet ja säravat jume kogu kevadhooaja vältel.

5. Piisav ja kvaliteetne uni on ilu võti

Üks parimaid asju, mida saame oma naha heaks teha, on piisavalt magada. Kui me magame, on meie kehal võimalus puhata ja end parandada.

See hõlmab ka nahka, mis vajab aega uute rakkude taastamiseks ja vanadest vabanemiseks. Lisaks aitab uni vähendada stressitaset, mis võib avaldada positiivset mõju nahale. Seega, kui soovite anda oma nahale kevadist sära, veenduge, et magate piisavalt. 

Allikas: Luxury Columnist. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad