Reklaam sulgub sekundi pärast

Lugejakiri: jäta mind lihtsalt rahule ehk põhjus, miks ma ei lähe enam ühelegi Tinderi kohtingule

Pilt on illustrativne
Pilt on illustrativne — FOTO: 123rf

Kuigi Tinderi kohtinguportaalist võib leida oma eluarmastuse, ei ole kõik tutvused alati ilusa lõpuga. Maria jagas oma lugu Tinderi kohtingust, mis ta niivõrd ära ehmatas, et rohkem enam kunagi Tinderi kohtingutele ei läinud.

Pilt on illustreeriv
Pilt on illustreeriv — FOTO: 123rf

Enne enda elukaaslasega kohtumist ma käisin väga tihti Tinder kohtingutel. Ma ei käinud nendel kohtingutel selle mõttega, et leida eluarmastust või midagi sellist, vaid minu jaoks oli see lihtsalt väga tore ajaviide. Kohati võiks isegi naljatledes öelda, et sellest sai mu hobi. Ja kõik kohtingud olid alati väga toredad ja alati jäi selline meeldiv tunne sisse. Praeguseks olen nii mõnegi enda kohtingukaaslasega jäänud väga heaks sõbraks. 

Uus tutvus

Umbes kolm aastat tagasi jäin ühe kutiga Tinderis suhtlema. Meil kohe klappis ja jutt alati voolas hästi. Üsna pea tekkisid meil ka mingil määral sellised inside (siseringi- toim) naljad ja tõesti - ta tundus väga tore.

Aga ühel hetkel ma hakkasin tajuma tema poolt veidrat armukadedust, aga mõtlesin, et noh, kuna suhtleme siiski veebis, siis äkki ma tajun seda kõike valesti. Enamasti armukadedus tundus temas tekkivat, kui rääkisime teistest poistest või meestest. Näiteks, kui rääkisin enda mõnest meessoost sõbrast.

Päris pikalt olime suhelnud tinderis kuni siis mõtlesime, et saame ka kokku. Ühel päeval kirjutas, et tuleb Tallinna, et lepiks siis kohtumise kokku. Mõeldud-tehtud.

— FOTO: 123rf

Üllatav kohtumine...

Call me (kutsu mind - toim) Kristi Timmeriks või kelleksi teiseks , aga samal päeval, kui kokku pidime saama, oli mul pisut veider tunne, et äkki ma ei peaks kokku saama. Ja kirjutasin naljatledes parimale sõbrannale ka, et mu KÕIK kohtingud on nii hästi läinud - see peab pekki minema.

Kui lõpuks siis kokku saime, olin temaga võib-olla nii minut koos, kuni sain aru, et see kõik on nii veider. Päriselus pole ta selline nagu Tinderis rääkides!

Viisakusest jäin veel tunniks-kaheks temaga aega veetma, aga mul oli väga ebamugav, sest ta energia oli ääretult veider. Lõpuks siis ütlesin, et ma siis lähen ja läksin bussile. Ta saatis mind bussi peale ja tahtis ka koju saata, aga ütlesin kohe, et pole vaja! Seda reeglit ma tegelt tegin kõikidega. Ma pole ühtegi võõrast noormeest lasknud end koju saata, isegi kui inimene tegelt oli väga normaalne. 

Mõtlesin terve bussisõit, et kuidas ma peaksin talle kirjutama, et ma tegelikult ei taha temaga suhtlema jääda. Aga koju jõudes olin nii väsinud, et vajusin suht kiirelt ära ja ei jaksanud tegeleda inimesega, kellega nagunii kunagi suhtlema enam ei jää.

Jäta mind rahule!

Lõpuks ärkasin üles suure spämmimise peale, kus ta oli mulle kirjutanud, et ta saab aru, et kui ma ei taha temaga suhtlema jääda. Lisaks kirjutas, et ta ongi hästi hale ja keegi ei taha teda. Ühesõnaga meeletu enesehaletsemise jutt tuli sellepeale.

Hiljem hakkas pihta lihtsalt pidev pommitamine ja kohati selline vaimne terror. Ütles, et ta ei taha mind tüütada, aga ta peab seda tegema, sest ma ei vasta muidu. Küsis, et miks ma Instagrami kinniseks panin, et ta ei näe enam vaadata. Lõpuks hakkas veel spämmima, et võtaksin ta Instagrami jälgijasoovi vastu. Siis uuris, et kas olen mõne uue poisi leidnud, kas ta ikka rahuldab mind jne. 

Vahel kirjutas ka täiesti suvalisel ajal, et ta kõndis just mu töökohast mööda - mis ausalt öeldes on pisut hirmutav eriti, kui on varasemalt pisut manipuleerivaid sõnumeid saatnud.

Instagrami ma tegin mingi aeg hiljem uuesti avalikuks, siis hakkas ta aeg-ajalt mu storydele vastama, mis mind otseselt ei häirinud, sest ma ei jälgi teda vastu ja tema vastamised ei jäänud kohe silma. Mul endal on lausa tema pärast piinlik, kui palju ta on vastanud mu storydele. Ja see kestab tegelikult siiamaani.

Tinderi kohtingutega on lõpp!

Õnneks üleüldiselt ta sai aru ja sellist kirjutamist pole rohkem olnud. Aga peale teda ma ei käinud rohkem ühelgi Tinderi kohtingul!

Kahe tüübiga veel käisin kohtamas samal suvel, aga nendega tutvusin päriselus. Ja üsna pea tutvusin ka enda praeguse elukaaslasega ja õnneks pole pidanud rohkem seda äppi kasutama. Enda kogemusega saan öelda küll, et nagu öeldakse - igal mündil on kaks poolt, on ka Tinderil!

Kommentaarid puuduvad