“See võib olla hittpealkiri!” Ollie avaldas naljaka loo, kuidas ta oma kallimaga kohtus

Ollie avaldas, kuidas ta oma kaaslasega esimest korda kohtus!
Ollie avaldas, kuidas ta oma kaaslasega esimest korda kohtus! — FOTO: Silver Siilak

TV3.ee portaal vestles Eesti Laulul teise koha saavutanud noore ja andeka muusiku Olliega (Oliver Mazurtšak), kes avaldas muuhulgas naljaka loo, kuidas ta oma praeguse kaaslasega esimest korda kohtus!

Küsimusele, kas Ollie süda on võetud, vastab ta kiirelt: “Jah. See võib olla hittpealkiri!”

“See on naljakas lugu. Me kohtusime Jõhvi bowlingus. Mul oli oma bändiga seal lähedal esinemine. Mu sõber on Jõhvi bowlingu üks omanikest ja tal oli seal esimest korda esineja, kelleks oli Bad Art. Läksime peale esinemist sinna ja sattusime naisega ühte seltskonda ja siis kuidagi hakkas jutt niimoodi voolama, et ei saanud enam pidama. Nädal aega hiljem läksin korjasin ta peale ja tegime oma esimese kohtingu. Kõik sujus ja tundus õige. See oli poolteist aastat tagasi,” selgitab Ollie.

“Ta on tattoo-kunstnik ning samuti loominguline inimene. Kõige tähtsam asi, mis ära võlub, on see, et mõistame teineteist ning oleme ühel lainel. Me saame üksteisest aru ja ma arvan, et see on iga suhte “salajane koostisosa”, kui tahad, et suhe oleks edukas ja positiivne. Mõnikord ununevad nii mul kui ka temal mingid asjad ära ja siis tuletame üksteisele neid meelde. Nii on endal lihtsam ja oleme üksteisele tänulikud,” lisab ta.

Loe täispikka intervjuud Olliega siit

Kommentaarid puuduvad