Poleks uskunud! James Blunti maailmakuulsal armastuslaulul on tegelikult väga sünge tähendus

James Blunti ikoonilisel armastuslaulul on tegelikult väga kõhe tähendus!
James Blunti ikoonilisel armastuslaulul on tegelikult väga kõhe tähendus! — FOTO: ©MAR/Capital Pictures / Scanpix

Legendaarse Briti laulja James Blunti hitt “You’re Beautiful” on endiselt populaarne. Nüüd on selgunud pea kaks aastakümmet vana armastuslaulu tegelik tähendus, mis ei olegi nii romantiline, nagu võiks arvata.

“You’re Beautiful” sai tõeliseks hitiks 2004. aastal, olles edetabelites esimesel kohal koguni viist nädalat järjest. Siiski on laulu autor James Blunt tunnistanud, et “You’re Beautiful” on tegelikult “õnnetu” laul. 

Sarnast emotsiooni võib välja lugeda ka laulusõnadest. “Ma nägin inglit / Selles olen ma kindel / Ta naeratas mulle metroos / Ta oli teise mehega koos / Aga ma ei kaota seetõttu und / Sest mul on plaan.”

Autor tahaks justkui öelda, et tal on “plaan”, kuidas saada see naine oma olemasolevast mehest eemale. Aga milline on see plaan tegelikult? Blunt’i sõnul on selleks naise jälitamine.

The John Bishop Show’s esinemise ajal selgitas laulja: “Laul räägib sellest, et ma jälitan metroos kellegi teise tüdruksõpra, olles samal ajal pilves. Aga inimesed mängivad laulu seda oma pulmades, mis on tore.”

Blunt on ka varem The Guardianile selgitanud, et laulus esinev naine oli inspireeritud südamevalust: “Ühel päeval olin Londonis metroos ja nägin endist tüdruksõpra koos oma uue poiss-sõbraga. Meie pilgud kohtusid, aga me lihtsalt kõndisime teineteisest mööda ja ma läksin koju ning kirjutasin kahe minutiga sõnad loole “You’re Beautiful”.”

Kuula kõmulist armastulaulu siit!

Allikas: LADbible. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad