Reklaam sulgub sekundi pärast

Nipid, kuidas leida oma ellu tõeline armastus

Pilt: 123rf
Pilt: 123rf

Paljud unistavad leida enda kõrvale ideaalset kaaslast või koguni hingesugulast. Nii mõnelgi on varasemast kogemusest hirmutav kogemus, mis hoiab teda tagasi ja võib-olla isegi südame suletud. Jagame mõned nipid, kuidas olla edukam sel teel, et leida oma ellu just see õige.

Oluline on meeles pidada seda, et ei tasu endale luua liialt suuri illusioone, sest armastus ei muuda kellegi elu muinasjutu sarnaseks. Küll aga on see väärt tunne, mille püsimise nimel on vaja tööd teha ja mitmeid kompromisse leida. Kui õpid ära selle kunsti, kuidas armastust hoida, siis võid olla üks õnnelikum inimene maamunal.

Avaldame viis saladust, mille abil tõelise armastuseni jõuda.

Ole esmalt õnnelik ja rahul iseendaga

Õige kaaslane tuleb sinu ellu eelkõige siis, kui väärtustad just ennast sellisena nagu sa oled. Hinda head oma elus ja taju seda, et oled juba tervik iseseisvalt. Kaaslase olemasolu annab lisaväärtuse, kuid terviku lood ainult sina ise. Nii et keskendu asjadele, inimestele ja mõtetele, mis teevad sind rõõmsaks – ja ajapikku avastad, et oledki iseenesest õppinud õnnelik olema. Õnnelikud inimesed tõmbavadki ligi just neid, kes neid samamoodi vastu hindavad ja väärtustavad.

Ole avatud südamega

Kui sa tõesti soovid oma ellu kedagi uut, siis pead olema ka valmis teistele end avama ja sidet looma. Kui sul on sellega probleeme, siis praktiseeri avatust ja seda teadlikult. Kui keegi sinuga kas või kuskil järjekorras juttu teeb, siis vasta talle, kui enamat ei suuda. Kui elu annab sulle võimalusi, siis ära suhtu sellesse üleolevalt, mõeldes, et see pole ju see või pole päris sinu maitse. Igaühest ei pea kujunema su elu (järgmist) suurt armastust, ta võib su elust läbi käia kõigest viie minuti jooksul, aga kui mitte muud, siis aitavad sellised kohtumised avatust praktiseerida.

Positiivsus

Loomulikult ei pea sa olema võlts, kuid sulle on lihtsam läheneda, kui sa ei ole pahas tujus ja ei mossita. Kui su elus on praegu raske aeg, siis on keeruline olla õnnelik. Seetõttu on tähtis kõigepealt oma elu korda saada ja alles siis suhet otsida. Kuid olgem ausad, üks siiras naeratus ei võta kelleltki tükki küljest. See muudab sind meeldivamaks ja inimesed julgevad tulla sinuga juttu rääkima.

Ole konkreetne ja väga täpne sellega, mida soovid

Pead hoolikalt järele mõtlema, millist inimest enda kõrvale soovid ja mida oma elult ootad. Aga milliseid omadusi sa oma partneril kindlasti näha ei soovi? Ole enda vastu aus, kirjuta kõik need soovid paberile ja tea väga kindlalt, keda sa oma ellu ootad.

Ole aus ja ehe

Selleks, et leida tõelist armastust, tuleks esile tõsta oma tõelist olemust. Kui soovid leida inimest, kes armastaks sind ka siis, kui sa pole iseenda kõige täiuslikum versioon, pead olema valmis ka teisi samamoodi armastama. Ole iseenda vastu aus, et saaksid olla valmis ka teise inimese aususeks. Mis sind tegelikult õnnelikuks teeb? Mida sa elult ootad? Väga lihtne on takerduda ühte mustrisse ja üritada teistele meele järgi olla ning teha pidevalt seda, mis tundub olevat «normaalne». Kui sa muudad oma iseloomu, kirge või eesmärke selleks, et teisele inimesele meeldida, siis sa ei ole iseenda vastu aus. Inimestele meeldib ausus. Õpi iseennast tundma, armasta iseennast ning õpi käituma ja rääkima avameelselt.

Kommentaarid puuduvad