Maailma noorim ettevõtja? Kim Kardashiani 9-aastane tütar võib peagi lagedale tulla oma tootesarjaga

Kim Kardashian ja tütar North West
Kim Kardashian ja tütar North West — FOTO: JM HAEDRICH/SIPA/Scanpix

Käbi ei kuku kännust kaugele ja paistab, et tõsielustaari Kim Kardashiani ja räppar Kanye Westi vanim tütar North West on kanda kinnitamas ettevõtluses.

Nimelt on levimas sahinad, et kõigest 9-aastane tüdruk võib lähiajal tuua turule oma näohooldustoodete sarja. Kim on kõigi oma laste nimest lasknud luua kaubamärgid ja hiljuti uuendanud just North Westi taotlust, millega tahab õigusi saada erinevatele ilutoodetele – nahaseerumite, näoõlide, dušigeelide, küünelakkide, šampoonide kui ka juuksegeelide jaoks. Samuti taotleb Kardashian oma tütre kaubamärki ka mänguasjade jaoks.

See muidugi veel ei tähenda, et Kardashiani tütar päriselt oma tooteliiniga turule tuleb. Näiteks on Kardashiani ema Kris Jenner loonud ka enda nimele nahahooldustoodete kaubamärgi, kuid seni pole ta oma toodetega välja tulnud, vahendab Page Six.

9-aastane North West on tohutult aktiivne oma TikToki kontol ja näidanud välja huvi nahahoolduse ja meigitoodete vastu, mistõttu tundub loogiline, et tüdruk võib peagi luua oma tootesarja. 

Loe lähemalt Page Six portaalist.

Kommentaarid puuduvad