Reklaam sulgub sekundi pärast

Laura Valk tagasi ülikooli minna ei plaani: ma ei tunne sellest puudust

Laura Valk
Laura Valk — FOTO: Laura Valk/Instagram

End terapeudiks nimetav Laura Valk on korduvalt saanud kriitikat selle eest, et tal puudub teaduspõhine väljaõpe. "Miks me oleme idioodid?" podcastis põhjendas ta, miks ta ei plaani praegu tagasi ülikooli minna.

"Tänase päevani olen end nimetanud terapeudiks, sest ma teen teraapiaid. Võib-olla peaksin ma oma nime muutma, sest eesmärk ei ole pidevalt konflikte ühiskonnas luua," arutleb Laura vastuolulise terapeudi tiitli üle.

Teaduspõhist õpet omandama Laura aga minna ei plaani. "Selle põhiline argument oleks see, et need verekoerad mind rahule jätaksid täna. Ma ei tunne, et täna minu elus sellisel kujul oleks midagi puudu. Muidugi olen mõelnud, et minna teha teine kõrgharidus juurde psühholoogia alal, aga kui ma vaatan, millesse ma usun või kuidas ma töötan klientidega, siis ma ei tunne sellest puudust," selgitab Valk.

"Kui ma tean, et ma lähen ülikooli selle tunde pealt, et ma õpin 3 aastat ülikoolis, et end kuidagi tõestada, siis ma ei tee seda lõpuni. Mul puudub sisemine drive. Võib-olla kunagi lähen, võib-olla mitte,” mõtiskles ta.

Kuula Lauraga podcasti Spotifyst või Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad