Naistekuu

toob teieni Passion Games

Just nende nippide abil hoiavad edukad naised stressi eemal

Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. — FOTO: 123rf

Tänasel päeval on paljud naised edukad ja pürgivad karjääriredelil aina kõrgemale. Paraku suures stressis ja saavutusvajaduse tähe all võime unarusse jätta oma vaimse tervise ja füüsise. Toome välja mõned nipid, kuidas edukad naised oma elu tasakaalus hoiavad.

Verily Magazine on välja toonud nipid, kuidas just edukad naised oma vaimse tervise eest ka kõige stressirohkemal ajal hoolt kannavad. Siinkohal ei tasu alahinnata puhkust, rahustavat jalutuskäiku või mõnda loomingulist hobi, mis aitab kehal ja vaimul ideaalselt aja maha võtta.

Millised nippe edukad naised jälgivad?

  • Naudi iseenda seltskonda. Ära karda minna üksinda jalutuskäigule ja haarata tee pealt kaasa mõnus kohv. Edukad naised lähevad ka üksi kinno lihtsat filmi vaatama, et oma aju välja lülitada ja lõõgastuda.
  • Leia mõni loominguline kõrvalprojekt. Selleks võib olla ükskõik mis, kuid endale aja lubamine annab sulle tunde, et saad asjadega hakkama.
  • Ära ole 24/7 online. Tee sagedamini võrguvabasid päevi, kustuta telefonist rahu häirivad äpid või jäta üldse telefon koju. Usu, maailm ei varise kokku, kui vabal päeval mõneks tunniks telefonist eemaldud.
  • Lugemine rahustab. Või ehk meeldib sulle lugeda ajakirju – peaasi, et mõtted töölt eemale saad ja kas või mõnda lihtsat kirjatükki tarbid. Mõnikord võib anda raamatu lugemine hoopis teise perspektiivi kogu vabaajale.
  • Tegele mõne loomingulise hobiga. Näiteks paljud on avastanud maalimise võlu, kuna see on lõõgastav ja sellist sünnib midagi. Samuti on paljud naised leidnud enda jaoks kokkamise või mõne muu käsitöö, mille tegevuse käigus oma mõtteid mujale saada.
  • Hinda vaikust. Me elame mürases maailmas ja tihti koju jõudes paneme teleka või muusika mängima. Kuid nii mõnigi edukas naine laeb ennast just vaikuses. Miks mitte teha veel endale kord nädalas mõnus vann koos meelepäraste aroomidega. Selline vaikne hetk nädalas on aidanud nii mõnelgi edukal naisel oma mõtetes selgusele saada.
  • Mediteeri ja võimle. Su päev võib kujuneda sootuks teiseks, kui sa hommikul kas mediteerid või võtad aega iseendale. Keha äratamine võimlemisega mõjub samuti positiivselt ja valmistab sind kogu päevaks palju paremini ette.

Kommentaarid puuduvad

Naistekuu

toob teieni Passion Games