Jõuka mehe kulul elav Anita Sibul hoiatab ühe asja eest: ma ei soovita seda mitte ühelegi naisele!

Anita Sibul
Anita Sibul — FOTO: Anita Sibul/Instagram

Anita Sibul pole kunagi varjanud fakti, et tema kaaslased kipuvad olema temast vanemaealisemad ja reeglina ka jõukamad, mis tähendab, et tema ise ei pea muretsema olmekulutuste pärast, vaid et need on mehe poolt kaetud.

“Miks me oleme idioodid?” podcastis arutles Sibul, et sellist elustiili võiksid viljeleda teisedki naised ja jagas lahkelt soovitusi neile, kes tema käest uurivad, kuidas selleni jõudmine võimalik on. 

Tihtipeale kirjeldatakse Anitat kui “rikka mehe kulul elavat” naist ja eeldatatakse, et järelikult ei tee ta ise mitte midagi. See on aga naise sõnul täiesti vale. “Mitte ühelegi naisele ma ei soovita seda, et su enda tagamaal pole midagi ja sa sõltud vaid ühest inimesest. Naisel on ka iseendal midagi vaja, mis pole jagatud teisega,” selgitab Anita, et ka ta ise tegeleb erinevate projektide ja koolitustega, mis võimaldab tal endale kapitali teenida. Selle raha suunab ta aga iseendasse ja investeeringutesse.

Miks siis Anita ikkagi eelistab just vanemaid mehi? “Fakt on see, et kui sa oled noor naine 20ndate alguses, siis pigem on raske leida selles vanuses tõsiselt võetavat meest,” selgitab ta. Anita sõnul on oluline, et mehel oleks kindel soov olla koos. “Probleem ei tohiks olla see, kui ma tahan käia iga nädalavahetus peol. On ühine tulevikuplaan ja nägemus tulevikust. Mingi sügavam mõte võiks seal taga olla,” mõtiskleb ta.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst või Soundcloudist!

Näita 3 kommentaari

…….. kes ise mitte midagi teha ei oska ega tahagi. osata!!!!!!!!!!!! Tüüpiline seanahavedaja, kes kas utab mehi oma mugavuse kasuks ära.!!!!!!!
HEA, kui keskkoolgi lõp etatud sai, ameti õppimisest sellise tibi puhul oleks palju t a hetud.
Täiega parasiit, muud midagi!!!!!!!!!!!!! Minu silmis pole selline inimene mitte midagi väärt!!!!!!!!!!!!!

Vasta

Sellise mõttelaadiga naised on nagu rändrohutirtsud, lendan peale kasutan ressursi ära ja otsin uue mehe kellel ressurssi on, kahju nendest kes selliste otsa satuvad

Vasta

Väärtuslikud nõuanded kogenud prostituudilt.

Vasta