Reklaam sulgub sekundi pärast

Mis juhtus? Kunagine lapsstaar Zac Efron on tundmatuseni muutunud

Vanity Fair

Johanna Alvin

Kunagine lapsstaar Zac Efron on tundmatuseni muutunud
Kunagine lapsstaar Zac Efron on tundmatuseni muutunud — FOTO: 123rf

Ligi aasta tagasi märkasid fännid endise lapsstaari Zac Efroni välimuses suurt muutust. Nimelt tekitas tema lõug spekulatsioone, et ta oli salaja plastilise operatsiooni läbinud. Näitleja ise väidab, et tema uue välimuse põhjustas lihtsalt vana vigastus ja mitte edevus.

Zac Efron meenutas oma õnnetust, mis juhtus pea kümme aastat tagasi. Nimelt jooksis toona noormees sokkides oma majas, kuid libises ning kukkus näoga vastu graniidist purskkaevu nurka ja purustas oma lõualuu. Ta kaotas teadvuse ja hiljem ärgates, rippus ta lõualuu lihtsalt näo küljes.

Zac Efron on tundmatuseni muutunud
Zac Efron on tundmatuseni muutunud — FOTO: 123rf/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Selle tõsise õnnetuse tagajärjel hakkas Efron regulaarselt käima füsioteraapias, et oma lõualuu asend taastada, kuid eelmisel aastal Austraalias ringreisil olles, pidi ta tavapäraste näoharjutuste tegemisest aja maha võtma. Ta ütles, et kuna näolihased töötavad kõik koos ning mälumiseks kasutatavad lihased olid toona tugevamad kui teised, siis lihas tema lõuas lihtsalt kasvas. Efron tunnistas, et tal polnud aimugi, millise sotsiaalmeedia tormi ta oma uue välimusega vallandas, kuni talle helistas tema ema, kes oli samuti uudishimulik, et teada saada, kas tema poeg oli salaja plastilise operatsiooni teinud.

"Keskkoolimuusikali" lapsstaar lisas ka, et seda tüüpi spekulatsioonid ei häiri teda vähimalgi määral ja Hollywoodi filmides osalemine on talle juba paksu naha kasvatanud. Ta selgitas, et negatiivne mõtteviis lihtsalt segaks tema töötegemist. "Kui ma kuulaksin seda, mida teised inimesed minust arvavad, ei saaks ma seda tööd kindlasti teha."

Loe rohkem SIIT!

Zac Efroni näiterolli filmis "Neetud naabrid" saab näha juba sel reedel kell 22.30 TV3 eetris!

Kommentaarid puuduvad