Mis juhtus? Joe Jonas ja “Troonide mängu” staar Sophie Turner lahutavad abielu

Joe Jonas ja Sophie Turner
Joe Jonas ja Sophie Turner — FOTO: REUTERS/Danny Moloshok/Scanpix

34-aastane laulja Joe Jonas ja 27-aastane näitleja Sophie Turner lahutavad oma abielu, vahendab TMZ. Väidetavalt on suhte purunemise põhjuseks liialt erinevad elustiilid.

Ansamblist The Jonas Brothers tuntuks saanud Joe Jonas ja telesarjast „Troonide mäng“ populaarseks saanud Sophie Turner hakkavad oma neli aastat kestnud abielu lahutama. Jonas andis teisipäeval sisse ka lahutuspaberid.

Enne abiellumist sõlmis paar ka abieluvaralepingu, ent mis saab edasi nende kahest lapsest, on hetkel veel selginemisel. Väidetavalt soovib Joe neile ühist hooldusõigust, et mõlemal vanemal oleks õigus oma lastega aega veeta.

Paarile lähedal seisvate allikate sõnul oli lahutus vaid aja küsimus, sest Joe ja Sophie olid juba terve suve veetnud eraldi. „Sophiele meeldib pidu panna ja Joe tahab rohkem kodus olla. Neil on väga erinevad elustiilid,“ avaldas üks allikas. 

Joe on viimased kuud oma bändiga ringi tuuritanud ja väidetavalt on ka paari ühised kaks last temaga sel ajal koos olnud, kuna Sophie teed parasjagu tööd Suurbritannias. TMZ andmetel on paari suhetes juba viimased pool aastat probleeme olnud ning Joe on sobilikku lahutusadvokaati otsinud.

Joe ja Sophie läksid esimest korda suhtesse 2016. aastal ja abiellusid 2019. aastal. Neil on ka kaks ühist last, 3-aastane tütar Willa ja 1-aastane tütar, kelle nimi pole avalikkusele teada.

Vaata “Troonide mängu” koos Sophie Turneriga Go3 teleteenusest!

Kommentaarid puuduvad