Reklaam sulgub sekundi pärast

Mis juhtus? Harry Styles on pärast kaheaastast suhet väidetavalt oma tüdruksõbrast lahku läinud

Harry Styles
Harry Styles. Foto: Scanpix

Tuntud laulja Harry Styles on mitmete allikate sõnul oma tüdruksõbrast Olivia Wildest lahku läinud. Mitmed allikad kinnitasid eelmise nädala lõpus ajakirjale People, et paar "võtab suhtest pausi".

"Harry käib endiselt tuuridel ja läheb nüüd välismaale," ütles üks allikatest väljaandele. "Olivia keskendub oma lastele ja tööle Los Angeleses. See on väga sõbralik otsus."

Allikas lisas, et Harry ja Olivia on "endiselt väga lähedased sõbrad". Üks teine siseringi liige kommenteeris väidetavalt, et "praegu hoiavad neid lahus erinevad prioriteedid". 

Uudis on fännidele šokk, sest Oliviat ja Harryt nähti veel 12. novembril Los Angelese spordisaalist koos lahkumas. Veelgi üllatavam on see, et Olivia nähti 15. novembril Harry Los Angelese kontserdil koos oma laste Otise ja Daisyga.

Harry ja Olivia vahel puhkes armuleek 2021. aasta jaanuaris, kuid neid on saatnud kuulujutud filmi "Don't Worry Darling" näitlejate seas olevast pahameelest. Filmi režissöör oli Olivia ja filmis astus üles ka Harry. Asja tegi veelgi keerulisemaks Olivia lahkuminek  Jason Sudeikisega, kellega tal on ühised lapsed.

Allikas: hollywoodlife.com. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad