Reklaam sulgub sekundi pärast

Merilin Mälk staarisaatest: meid oli jäänud neli ning palusin sugulastel enam mitte minu poolt hääletada

Tomas Legranti poolt juhitavas “Lege podcast’is” käis külas laulja ning 2018. aasta superstaarisaates kolmanda koha omanik Merilin Mälk. Muu hulgas toob ta välja, et oli saatest lõpuks nii väsinud, et kui finaliste oli kokku jäänud neli, palus ta sugulastel enam mitte enda poolt hääletada.

Merilin Mälk ütles juhustest rääkides, et see on tal küll veel natukene lahti mõtestamata, kuid ta pigem usub, et päris juhuseid ei ole. Elu on juhatanud Merilini sinnamaale, et ta on Eestis kuulus artist. Kuidas jõudis noor lauljatar Unviersal Music plaadilepinguni, arvestades seda, et superstaarisaadet ta ei võitnud? "Issand, see on üks paras teekond olnud. Kust ma isegi alustan?" ütles ta alustuseks.

Superstaarisaadet meenutab ta nii mentaalselt kui ka füüsiliselt väga keerulise kogemusena. "Ma väsisin üks hetk nii ära. Ma mäletan seda nii hästi, kui oli saade, meil oli neli alles ja ma helistasin oma sugulastele, et kuulge, ärge rohkem hääletage palun, ma enam ei jaksa. Nii ma tegin ja sain kolmanda koha. Ise vaatan taga seda niimoodi, et juu see siis oli minu piir. Mul millegipärast ei olnud tahet võita. Ma tundsin, et mul võib-olla ei ole veel seda karakterit."

Algul Merilin muusikamaailmast kuigi palju ei teadnud ega ka mõistnud, miks tal üldse plaadifirmat võib vaja minna. Pärast iseseisvalt paari loo tegemist sai Merilin siiski aru, et ta üksi selle kõigega hakkama ei saa. "Siis ma sattusin kokku oma mänedžeriga ja tegime suuri asju. Sattusime uuesti plaadifirmaga jutule ja siis tuli Eesti Laul ja "Miljon sammu". Täna ma olen siiani koostöös Universal Musicuga, sest et mulle lihtsalt sobib kuidagi see tiimitöö."

Ühe muutusena toob Merilin välja, et umbes viis aastat tagasi ütles ta, et ei hakka kunagi lugusid kirjutama, sest ta ei oska ega ei taha. "Vot nüüd me siin oleme ja mul on korralik sõltuvus kirjutada lugusid. Täna ma ei lase enam kellelgi kirjutada minu laulusõnu, vaid sõnad on alati minu."

Kuula ja vaata lähemalt päises olevast video-podcast'ist!

Kommentaarid puuduvad