Reklaam sulgub sekundi pärast

Maskisaate võitja Genka: mõtlesin, et lähen lihtsalt üheks saateks pulli tegema

Star FM

Star FM 13.05
Star FM 13.05 — FOTO: TV3

“Maskis laulja” võitja Elevant ehk Genka ning teiseks jäänud Pull ehk Orm Oja arvasid enda sõnul mõlemad, et jäävad saatesse lühikeseks ajaks. Varem mitte kunagi laval laulnud Orm Oja kahtlustas saates osalemises vaid üks kolleeg, Genkat aga sootuks rohkem inimesi.

Star FM hommikuprogrammis olid esmaspäeva hommikul külas "Maskis laulja" võitja, Elevanti kehastanud Genka ehk Henry Kõrvits ning teiseks jäänud Pull ehk Orm Oja. Saatejuht Jürgen Pärnsalu tõi välja, et suuresti üllatas teda Orm Oja, keda polegi varem laulmas kuulnud. "Vast rohkem ei kuule ka," vastas Orm ja lisas, et kutse saatesse võttis ta vastu, kuna saade väga meeldib ta vanaemale ja ta soovis talle üllatuse teha.

Genka ehk Henry Kõrvits ütles, et jälgis paar korda ka sotsiaalmeedias saate kohta kirjutatud kommentaare. "Mul on sihuke tunne, et kõik said aru, et mina ja siis mul oli selline tunne, et ah, igav!" Suur oli aga üllatus Genka lastele, kui nende isa maski maha võttis.

Orm Oja ütles, et ainult peale esimest saadet kirjutas talle kunagine peakokana töötanud kolleeg, kes väitis, et Pulli maski taga on just tema. "Ma ikkagi läksin klassikalist teed ja hakkasin suruma teda, et kas sa oled joonud, mida sa jaurad? Mine magama. Minu ideaalne cover oli see, et keegi ei arvanud, et ma sihukest asja teen. Miks ma peaksin sellist asja tegema... mina lähen laulma kuskile saatesse?!"

Samuti meenutas Orm Oja, et ühe võtte ajal oli ta haige ning nuusates hakkas tal ninast verd jooksma. "Kostüümiassistent kes seal oli... mul oli visiir ees, ta ei näinud, et ninast verd jookseb. Ma andsin talle mingi väikse tampooni ja ütlesin, et ma kohe ütlen, mis sa sellega tegema pead, enne kui ma maski pähe panen. Võtsin visiiri ära ja verd voolas, ta toppis mulle tampooni ninna. Ma seisin seal ja mul oli suu verd täis, kui kohtunikud rääkisid."

Kokkuvõttes nimetas Genka saates osalemist toredaks, kuid füüsilise poole pealt siiski mitte meeldivaks. Iga uue pakkumisega Genka kaasa ei lähe ja ütles, et alguses ta ei viitsinud ka maskisaate pakkumist vastu võtta. "Seekord ma ütlesin [saate produtsent Triin Luhatsile], et kuule davai, see on päris omapärane formaat. Ma lihtsalt tahan teada, mis seal toimub. Ja ausalt, käsi südamel: ma läksin sinna lihtsalt pulli tegema üheks saateks. Mõtlesin, et üks saade on okei. Juhtus hoopis teistpidi, ma ei osanud midagi pihta hakata sellega." 

Orm Oja vastas seepeale, et tal oli sama lugu. "Teen ühe laulu ära ja saan koju."

Üldisest tuntusest rääkides mainis Orm Oja ka seda, et tal pole isegi Facebooki ja samuti on ta varasemas intervjuus öelnud, et kuulsuse sära teda ei köida.

Kuula raadio Star FM hommikuprogrammi järgi SIIT.

Kommentaarid puuduvad