Mari Ojasaar tähtsa päeva ootuses: aastaid tagasi tundus, et äkki ma ei saagi pulmas pruudina olla

ojasaar

Jesper Parvega kihlatud Mari Ojasaar meenutas, kuidas aastate eest oli ta arvanud, et tal ei avanegi kunagi võimalust pulmas pruudina olla, sest kaaslane ei võtnud pulmaasja tõsiselt.

Mari Ojasaar on viimastel nädalalatel oma sotsiaalmeedia kontol andnud vihjeid, et juba varsti võib saabuda päev, mil nad Jesperiga abielluvad. 

Tähtsa päeva ootuses tunnistas Mari, et aastaid tagasi oli ta arvamusel, et tal ei tulegi pulmapäev. 

“8 aastat tagasi, tundus mulle, et äkki ma ei saagi pulmas pruudina olla. Jesper lihtsalt ei vôtnud seda pulmaasja tôsiselt,” tunnistas Mari. 

Siiski tähendas naine, et see teda toona ei heidutanud. “Mõtlesin, et kui selles elus ma pruut pulmas olla ei saa, siis kannan igal võimalusel valget kleiti. Et saan selle erilise õrna ja naiseliku tunde kätte ka sellisel viisil. Tõesti, see on super hea tunne, valida kleite selle tunnetusega, et mida ma pruudina kannaksin,” kirjutas naine.

Nüüd tunnistab Mari, et tema jaoks väga oluline päev on varsti siiski saabumas. “Aga kuidagi ma sellega ikkagi manifesteerisin nii, et nüüd siis on peagi-peagi see tähtis päev meil käes. Nii elevil,” lisas ta.

Mari ja Jesper on tänaseks kihlatud olnud pea kolm aastat. Nad kihlusid 2019. aastal puhkusereisil eksootilisel Bali saarel.

Kommentaarid puuduvad