Mari-Leen on pärast 12 aastast pausi taas laval: sotsiaalmeedia olulisus tuli mulle uudisena

Olympic Park Casinos toimus reede õhtul meeleolukas pidu, kus suurt rahvahulka hullutas tuntud mõminaräppar nublu. Üritust väisas ka hiljuti lauljana comeback'i teinud Mari-Leen, kes veidi oma otsustest ja tulevikuplaanidest rääkis.

Laulja Mari-Leen andis hiljuti esimese kontserdi pärast 12-aastast eemalolekut. Mis tunne on tal üle nii pika aja taas rambivalguses olla? "Tunne on selline, et mäletad jälle neid vanu aegu, kui sa olid rambivalguses. Ma olen seda kõike kogenud ja näinud. On soe tunne pigem," ütles Mari-Leen ja lisas, et uuesti lavale tulles oli närv pärast nii pikka pausi küll suur, kuid lavale minnes sai aru, et asi on endiselt tuttav ning samuti on ta hästi palju laulutundides ette valmistanud ja vormi viinud. Mari-Leen kirjeldab, et laval olles tuleb emotsioone ja mälestusi tagantjärgi väga palju.

Mari-Leen ütles, et otsus 12 aastat tagasi aeg maha võtta oligi ühest küljest seotud sellega, et ta oli rambivalgusest veidi tüdinenud. "Ma olin praktiliselt laps, kui see kõik algas, kui me Eestit Eurovisioonil esindasime. Sellele järgnes soolokarjäär. Ühtepidi oli otsus teadlik, aga teistpidi tekkis tunne, et tahaks pere luua ja rahulikult olla."

Mari-Leeni sõnul tema comeback'i väga palju oodata ei osatud ning tagasiside on olnud pigem positiivne. "Minu jaoks on olnud uudis, et kui palju sa pead olema sotsiaalmeedias tegev, et üldse olla tegev muusikas. Nüüd on lisatöökoht juures, et pead koguaeg sotsiaalmeedia kanalitega ja tootma rohkemat kui lihtsalt muusika ja esinemised. See on aspekt, mis nõuab väga palju tähelepanu ja lisaenergiat võrreldes toonase ajaga, kui piisas trükimeediast, esinemisest ja lugude väljaandmisest. Maailm on muutunud, aga inimesed on endiselt toredad."

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad