Mallukas vestluses Kristina Pärtelpojaga: ka mina kadestan mõnda oma tuttavat, näiteks…

Teada-tuntud sisuloojad Kristina Pärtelpoeg ja Mallukas alustasid oma isikliku podcast’iga “Salajutud”, kus lahatakse neile saadetud kirju, antakse nõu ja räägitakse ka oma elu erinevatest vürtsikatest seikadest.

Podcast’i tutvustuses on öeldud, et seal pole ükski teema tabu ja kõigest räägitakse avameelselt. Jagatud e-mailile tuli üsna palju kirju. “Ma olin kodus nii krampides. Okei, osad on obviously kurvemad ka ja elulised teemad, aga osad olid nii naljakad,” ütles Mallukas. Kristina väljendas kahetsust, et ta kirju enne salvestust luges, sest nii jääb kuulajatele ja vaatajatele esimene emotsioon väljendamata. Mallukas nõustus ja pakkus välja, et edaspidi võiksid nad n-ö “puusalt panna” ehk kirjad esimest korda just salvestuse ajal ette lugeda.

Saate esimeses osas rääkisid saatejuhid kõikvõimalikest suhete aspektidest, seksuaalsusest, tervisest, kehakaalust ja muustki.

Esimeses kirjas jagas üks naine enda värvikat seika. Nimelt käis ta sõbrannadega pidutsemas, pärast mida tõi ta endale koju 30ndates härra, kellega veedeti koos lõbusalt öö. Järgmine päev mindi tavapäraselt lahku ning pärast ühekordset kirjutamist jäi asi siiski sinnapaika. Nädal hiljem oli suguvõsa kokkutulek ja ennäe, seesama härra oli mu sugulane. Nägin teda seal ja nii mark oli. Hiljem ema rääkis, et ta on mu vanaisa venna tütre poeg või midagi sellist. Ma ei tea vanaisapoolsest suguvõsast erilist midagi. Pean hakkama kõigi tagatausta uurima enne kui külla kutsun,” luges Kristina ette. “Siit on loo moraal: käi igal aastal nui neljaks suguvõsakokkutulekul, siis sa tead ära, kes sinu dating pool’ist peaks väljas olema. Aga mina ütlen kohe ära, mina käisin viimati suguvõsakokkutulekul 10-aastasena,” ütles Mallukas.

Teine kiri viis naljakamatelt teemadelt tõsisematele. “Inimene kirjutab sellise kirja. Olen peaaegu 30-aastane, aga olen endiselt süütu ja pole ühtegi boyfriend’i ka olnud. Põhjus ei ole selles, et oleksin usklik või tahaksin oodata kuni abieluni. See on lihtsalt kuidagi nii läinud. Noorena olin ma ikka päris kõrend, aga kui gümnaasiumisse läksin, siis hakkasid kilod juurde tulema ja nüüd olen ikka päris tüse. No ikka 30-40 kilo üle oma keskmise kaalu. Seetõttu on mul ka madal enesehinnang ja mõtted, et kes sellist tünni ikka tahaks jne. Ehk siis, ma ei ole piisavalt julge, et ise esimest sammu astuda ja isegi kui ma olen kunagi a’la Tinderis või Instas suhtlust alustada, ei vii see mitte kusagile…,” luges Mallukas kirja ette.

Teemade ehk kirjadega seoses tõid saatejuhid näiteid seikadest ja võrdlusmomentidest enda elu põhjal. “Küsimus sulle – kui sina saaksid teada, et mingi kutt, kellega sa deidid, on sinu suguvõsas, kas sa jätkaksid temaga deitimist? Ütleme, et ei ole veresugulased, aga suguvõsakokkutulekule peaksite käsikäes minema,” küsis Mallukas Kristinalt. “Oo, see on hea küsimus. Sõltub, kui ma olen nii armunud ja ta on tõesti väga kaugelt sugulane, ahh kurat ma ei tea ikka…,” jäi Kristinal lause poolikuks. Mallukas rääkis kohe juurde, et ta rääkis sellest kirjast ühele inimesele, kelle puhul tuligi välja, et ta on oma sugulasega suhtes. “Mis oli funny, sest ma olin nagu: haha, sa ei kujuta ette, mis kirja ma sain (naerab).”

Üks naine kirjutas, et paljud tema sõbrannad on kas lapseootel või lähiajal lapsi saamas ning ta tunneb tugevalt, et see paneb teda nendest eemale hoidma. “Ma saan ju mõistusega aru, et sellises vanuses saavadki inimesed juba tavaliselt lapsi, aga mina veel küll lasteks valmis ei ole, isegi kui mul oleks kaaslane olemas. Ja ma hoiangi nendest eemale, sest ma ei oska beebidest midagi rääkida ja kui mu sõbrannad tahavadki ainult beebidest rääkida, lööb see mulle seina ette. Kõik nagu liiguvad oma eluga kusagile edasi, kes abiellub, kes saab lapse, kõikide elu tundub kõrvalt vaadates nii roosiline ja ilus ja siis olen mina, elan lihtsalt oma tavapärast elu. Mina lihtsalt seisan ühe koha peal. Ma ei suuda ega taha kunagi kokku puutuda ilusate ja perfektsete eludega, seepärast hoian neist eemale,” luges Mallukas kirja ette.

Samuti mainis Mallukas, et sageli rünnatakse neid, kes väljendavad arvamusi, et nad lapsi ei soovi. “Küll sa kunagi tahad! Mida sa surud? See on umbes sama hea, kui mingi lastetu tuleks minu juurde ja uuriks kas ma kahetsen või et mida ma vanana teen, kui ta minult laenu tuleb küsima.”

Kadeduse teemal rääkides Mallukas ka, et ka tema tunneb paljude inimestega sama asja. “Ma vaatan neid ja mõtlen, et oh, neil on nii hästi ja olen mingi aspekti peale nende elust kade. Ma ei räägi siin võhivõõrastest, vaid oma sõpradest ja sõbrannadest.”

Kommentaarid puuduvad