Reklaam sulgub sekundi pärast

Lustakas foto! Vaata, milline näeks välja täna sünnipäeva tähistav Jürgen Pärnsalu 30 aasta pärast

Sünnipäevalaps Jürgen Pärnsalu
Sünnipäevalaps Jürgen Pärnsalu — FOTO: Karli Saul

Täna, 10. juunil, tähistab oma 41. sünnipäeva sünnipäeva Star FM-i raadiohääl Jürgen Pärnsalu. Mehele on avalikult õnne soovinud ka tema hea sõber ja kaassaatejuht Andres Puusepp.

Oma õnnesoovis jagas Puusepp videot endast ja Pärnsalust ning mõlemale on peale pandud filter, mis muudab nad mitukümmend aastat vanemaks. "30 aasta pärast olemegi sellised ja paneme edasi!" kirjutas Andres lustaka video juurde. 

"Täna on sünna mehel, kellega oleme viimastel aastatel korralikult hullu pannud. Star FM hommik, "Suvesulased", "Kolmekas", päeva- ja õhtujuhtimised. Palju õnne!" sõnas Puusepp. 

Andres ja Jürgen lustaka filtriga
Andres ja Jürgen lustaka filtriga — FOTO: Kuvatõmmis Andres Puusepa Instagramist

Jürgen ja Andres käivad ka sel suvel Eesti staaride kodudes töid tegemas ning esmaspäeva õhtul jõuab eetrisse järgmine "Suvesulaste" osa, kus minnakse külla Jalmar Vabarnale. 

"Nii mõnigi lubab meid oma kodus kohtadesse, kus keegi pole varem käinud, mis tähendab, et näeme erinevaid nurgataguseid ning saame teada palju uut ja huvitavat. Loomulikult katsume ka tööd teha ja pistame rinda asjadega, millega pole kunagi varem kokku puutunud," jagas Pärnsalu.

Hiljuti käisid Jürgen ja Andres külas ka TV3 portaali veebisaates "Räägi välja!", kus nad panid proovile oma sõpruse. Jürgen Pärnsalu pidi arvama, millist seadust on tema sõber Andres rikkunud. "Ma arvan, et sa oled kiirust ületanud," sõnas Jürgen. Alguses katsus Andres selle väite ümber lükata, kuid üsna pea siiski tunnistas, et ühe korra on seda juhtunud.

Jürgen küsis Andreselt sama küsimuse ka enda kohta. "Purjus peaga sõitnud tõukerattaga," pakkus Andres. Jürgen tunnistas, et üks kord on seda vist juhtunud tõesti. Kuid see ei olnud aga kõik! Andres tõdes, et tema arvab, et Jürgenil on seadusrikkumisi olnud veelgi. "Siis sa oled avalikus kohas urineerinud," arvas Andres, kuid talle meenus, et see toimus televõttel ning ei lähe arvesse. "Ega ma päriselt ei teinud siis," sõnas Jürgen. Küll aga tõdes mees, et elus on ühe korra ka seda siiski ette tulnud. 

"Lisaks sellele on Jürgen rikkunud veel ühte seadust, mida ma olen oma enda silmaga näinud," avaldas Andres. "Sa oled vahetanud rida ilma suunatuld sisse panemata." Andres tõdes, et muidu Jürgen siiski kasutab suunatuld, kuid üks kord ta seda ei teinud. "See on jõhker rikkumine ma ütlen!" 

Soovime Jürgen Pärnsalule TV3 portaali poolt palju-palju õnne!

Vaata lisaks veebisaadet "Räägi välja!"!