Reklaam sulgub sekundi pärast

Andres Puusepp avameelselt Jürgen Pärnsalu seaduserikkumisest: see on jõhker!

TV3.ee uues veebisaates "Räägi välja" käisid külas Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepp, kes läbi toredate küsimuste oma sõpruse proovile panid. Muuhulgas arvasid mehed teineteise kohta seda, millised seaduseid on nad kumbki rikkunud.

Jürgen Pärnsalu pidi arvama, millist seadust on tema sõber Andres rikkunud. "Ma arvan, et sa oled kiirust ületanud," sõnas Jürgen. Alguses katsus Andres selle väite ümber lükata, kuid üsna pea siiski tunnistas, et ühe korra on seda juhtunud.

Nüüd küsis Jürgen Andreselt sama asja ka enda kohta. "Purjus peaga sõitnud tõukerattaga," pakkus Andres. Jürgen tunnistas, et üks kord on seda vist juhtunud tõesti. Kuid see ei olnud aga kõik! Andres tõdes, et tema arvab, et Jürgenil on seadusrikkumisi olnud veelgi. "Siis sa oled avalikus kohas urineerinud," arvas Andres, kuid siis tuli tal meelde, et see toimus televõttel ning ei lähe arvesse. "Ega ma päriselt ei teinud siis," sõnas Jürgen. Küll aga tõdes mees, et elus on ühe korra seda ette siiski tulnud. 

"Lisaks sellele on Jürgen rikkunud veel ühte seadust, mida ma olen oma enda silmaga näinud," avaldas Andres. "Sa oled vahetanud rida ilma suunatuld sisse panemata." Andres tõdes, et muidu Jürgen siiski kasutab suunatuld, kuid üks kord ta seda ei teinud. "See on jõhker rikkumine ma ütlen!" 

Andrese avaldused tegid Jürgeni aga mõtlikuks. "Huvitav, et ma nii õudselt palju seadust olen rikkunud," mõtiskles ta. 

Vaata TV3 portaali uut veebisaadet "Räägi välja" päises olevast videost!