Loomulik ilu! Maribel Vääna jagab jälgijatega meigivaba kaadrit

Maribel Vääna
Maribel Vääna — FOTO: Pressipilt

Kirjutasime eelmisel kuul, et superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud Maribel Vääna kolis ajutiselt välismaale. Nimelt on neiu seal seoses modellitööga ja nüüd jagab ta sotsiaalmeedias oma jälgijatega kaadrit, kus näitab oma loomulikku ilu.

Maribel ütles TV3.ee portaalile antud intervjuus, et otsus Barcelonasse kolida sündis tänu sellele, et ta otsustas taas modellindusega rohkem tegelema hakata. “Tuligi pakkumine minu agentuurilt Eestis tulla Barcelonasse One Managementi ja proovida hakata välismaal modellindusega tegelema. See lihtsalt tundus nii põnev, midagi uut ja megavõimalus reisida ning suhelda inimestega, tehes samal ajal tööd, mida ma armastan,” avaldab Maribel oma kolimise tagamaad.

Barcelona on tema jaoks parim koht, kus modellina karjääri selles maailmas alustada. ”Siin on nii mõnus, positiivne, kõik inimesed on nii toredad ja muidugi palmipuud – need on kõige olulisemad. Kõik on super,” naerab superstaarisaate kasvandik. 

Maribeli sotsiaalmeediat jälgides võib näha, et tal on tihe graafik ja rohkelt tööd. Täna jagab ta oma jälgijatega kaadrit, kus ta poseerib stiilselt mustas riietuses, kuid ilma meigita. See on julgustuseks paljudele näidata oma loomulikku ilu ja mitte kasutada pilte postitades erinevaid filtreid.

Vaata Maribel Väänast pilti lähemalt siit.

Maribel Vääna
Maribel Vääna — FOTO: Kuvatõmmis instagramist

Kommentaarid puuduvad