Reklaam sulgub sekundi pärast

Lenny Kravitz hoidub õige kaaslase ootuses seksist: see on spirituaalne värk

CNN

Lenny Kravitz
Lenny Kravitz — FOTO: dpa picture alliance / Scanpix

CNN vahendab Grammy auhindu võitnud rokkmuusiku Lenny Kravitzi intervjuud, milles mees rääkis nii oma isast kui ka endale antud lubadusele kindlaks jäämisest, et hoidub enne õige kaaslase leidmist seksuaalelust. Põhjused on tema sõnul spirituaalsed.

Lenny Kravitz meenutas, et tema isal oli kõrvalsuhe ning isa olevat talle öelnud, et ka tema hakkab oma abikaasat petma. "Tal oli õigus. Pärast abiellumist [näitlejanna Lisa Bonetiga] muutusin tema sarnaseks,” rääkis Kravitz, kes lahutas Bonetiga abielu 1993. aastal.

"Mulle see ei meeldinud. Ma ei tahtnud selline mees olla," ütles ta petmise kohta. "Nii et ma pidin sellega tegelema ja see võttis aastaid." See tähendas Kravitzi sõnul vastutuse võtmist ja distsipliini, et mitte lasta "enda ihadel võimust võtta".

Kravitz ütles, et ta pole üheksa aastat tõsises suhtes olnud. Seejärel küsis reporter, kas tema varem esitatud väide olla kuni õige inimese leidmiseni tsölibaadis kehtib siiani. Kravitz kinnitas, et nii on. "Jah. See on spirituaalne värk."

Kravitz on ka varem intervjuudes rääkinud otsusest elada tsölibaadis ehk hoiduda seksuaalsuhetest. 2008. aastal ütles ta CBS Sunday Morningile, et ta usub, et lõppkokkuvõttes aitab see tal leida enda kõrvale õige inimese.

"Ma ei hakka otsuse pärast kõhklema. See on lubadus, mille ma andsin Jumalale kolm aastat tagasi,” ütles ta toona.

Hiljuti lisas ta: "Olen oma eluviisides muutunud väga kindlaks."

Loe lähemalt SIIT.