Laura Valk puhkes keset podcasti salvestust nutma: inimlikul tasandil sa oled mulle megalt haiget teinud!

LEGE podcast
LEGE podcast — FOTO: kuvatõmmis

Tomas Legranti juhitud LEGE podcastis käis külas terapeut Laura Valk ja kohe saate alguses selgus, et kahe vestleja omavahelised suhted pole sugugi mitte kõige soojemad. "Inimlikul tasandil sa oled mulle megalt haiget teinud!" pisardas Valk.

Kohe podcasti alguses avaldab Tomas, et temal ja Laural on omavaheline ajalugu internetis. Nimelt on Legrant minevikus korduvalt oma TikToki kanalil Valgu sõnavõtte kritiseerinud, millega on kommentaariumis omakorda kaasaläinud ka tema jälgijad. Ühtlasi on mitmed Legrantiga suhelnud mehed öelnud, et Laura on "hävitaja" ja rikkunud nende suhted.

"Hakkasin vaatama, et mis kuradi jama see Laura suust välja ajab? Teistpidi tuli ka mu oma naine vaatama mingeid asju ja ütles, et tal on jumala head punktid. Ma nõustun sellega, et on asju, mis sa ütled väga häid ja teistpidi ma näen seda, kus ma tahaks sind kritseerida ja korrigeerida," alustas Legrant.

Laura avaldas seepeale, kuidas nad üldse koos laua taha istuma jõudsid. "Päris elus ei käi asjad nii, et me kiusame kedagi aasta aega TikTokis ja tegelt on kõik okei. Ma tahan öelda, et see, mis sa teinud oled aasta aega, on mulle megahaiget teinud," alustab Valk ja püüab end samaaegselt tagasi hoida, et mitte liialt närvi minna.

"Kui sa mind kutsusid siia, siis ma protsessisin enda jaoks kogu selle aasta läbi ja ma nutsin poolteist tundi. Ma ei ütle, et see kõik on sinu süü, aga sul ja sinu jälgijatel on olnud selles oma osa, sest see töö, mida ma igapäevaselt naiste ja meestega teen, on karm," jätkab Valk.

Laura meenutas, kuidas ta oli just lõpetanud ühe emotsionaalselt raske seansi koos noore naisega, kui ta avastas, et teda sõimatakse Legranti tehtud video tõttu TikTokis litsiks. "Nendel momentidel see teeb megakurvaks. Sa teed iga päev inimestega tööd ja siis sind sõimatakse sotsiaalmeedias, sest sul on oma arvamus. Kui sa mind kutsusid ja ma mõtlesin, et ma peaksin istuma sinust teisel pool lauda, siis ma sain aru, et jah, ma olen täna tuntud inimene ja see käib selle tööga kaasas, aga inimlikul tasandil sa oled mulle megalt haiget teinud," sõnas Laura ja puhkes seepeale nutma.

Legrant ulatas seepeale noorele naisele salvräti ja palus vabandust. "Mul on ülimalt kahju sellest, et see, kuidas ma käitunud olen, kutsub sinus sellised emotsioonid esile. Ma ei ole sellega kunagi arvestanud, sest see kuvand, mis sa oled endast loonud, on boss bitch. Bulletproof, keda ei ole võimalik puudutada. Need videod, mis ma olen teinud, on minu arvamus ja ma jään selle arvamuse juurde, aga mul on siiralt kahju, et neil on selline mõju sulle," rääkis Legrant. "Ma pole kordagi tahtnud sind rünnata või maha tõmmata, aga ma ei nõustunud nende ideedega, sest see oli väga eksitav."

Vaata LEGE podcasti koos Laura Valguga videost!

Kommentaarid puuduvad