Reklaam sulgub sekundi pärast

Läheb käest ära! Uhiuue telesaate “Kolmekas” liikmed paljastavad: teeme asju natuke teistmoodi

Reedeti Star FM-i hommikuprogrammi juhtiv kolmik toob kevadel TV3 repertuaari uue saate nimega "Kolmekas". Meeleolukas intervjuus luba Andres Puusepp, et tegemist on ägeda meellahutusliku saatega ning Grete Kuld lisas, et seda tehakse pisut teistmoodi, kui saate nimest ehk järeldada võiks.

Enne sõbrad, nüüd ka kolleegid: juba mõned nädalad juhivad Grete Kuld, Andres Puusepp ja Jürgen Pärnsalu koos reedeti Star FM-i hommikuprogrammi. Grete Kuld ütles, et tema jaoks ongi kõige suurem muutus see, et nüüd peab ta reedeti ärkama reedel kell 5.

Kas Star FM-i kolmik on viimastel nädalatel tänu uuele tööle ka midagi sellist üksteise kohta teada saanud, mida nad varasemalt lihtsalt sõpradena ei teadnud?

„Ma olen ikkagi väga palju teada saanud, Jürgeni kohta nagunii tean, aga Grete kohta...noo näiteks...ma vist ei tohigi öelda,” ütles Andres ja lisas, et Grete käib hommikuti "ühes kohas". „Meil on ärisaladused,” lisas Grete.

Rääkides tögamistest ja üksteisele närvidele käimisest, väitis Andres, et tema käib teistele kindlasti närvidele, kuid teised temale mitte. "Aga tögamist on päris omajagu. Grete on päris terava ütlemisega, ma olen nii mõnigi hommik, need paar hommikut, mis meil on olnud, halva tujuga koju läinud. Tavaliselt ma lähen hea tujuga koju.”

„Palun vabandust, ma ei saa öelda, et ma enam ei tee, sest ma ilmselt teen veel,” kommenteeris Grete.

„Jah, ta teeb veel, ma olen selles enam kui kindel,” lisas Andres.

Kevadel stardib TV3 ekraanidel uus meelelahutuslik saade nimega „Kolmekas”. Mida intrigeeriva nimega saade endast kujutab ja TV3 repertuaari juurde toob? "Kolmekas on nagu kolmekas ikka. Kolm inimest koos ja kolmekat tehaksegi kolmekesi," ütles Puusepp, pärast mida ütles Grete kiiresti vahele, et nemad teevad siiski natukene teistmoodi kui võib-olla ollakse harjunud nimega seostama.

"See on uus reedeõhtune väga äge saade. Ma ütlen meelelahutuslik selle kohta. Eks ma proovin nende kahega seal hakkama saada. Mina ikkagi olen võtnud sellise suuna, et ma vean selle saate välja," kommenteeris Andres. Jürgen lisas, et "Kolmeka" puhul peavad olema rollid paigas ning alati keegi selline, kes seda veab.

Vaata meeleolukat intervjuud ja ürita arvata, millal tehakse nalja ning millal räägitakse tõsist juttu!

Näita 2 kommentaari

……kus seda ,Grete Kulda ei osale!!!!!!!!!!!!
Ajab oksele juba see tema nägemine,,!!!!!!!!,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kas tõesti on raha puudus nii suur ,et peab enņast igale poole toppima????????
. Tal on ju ometi mees kõrval on kes samuti raha teenib,kas siis tõesti ei saa see Grete end tagasi hoida ja mitte ennast igasse saatesse toppida????????????
Miks ta arvab,et kõik inimesed peaks tahtma teda iga hinna eest näha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????¿
LIIGA PALJU ARVAB ENDAST IKKA!!!!!!!!!!!!!!!
TEMA PÄRAST ON JÄÄNUD MUL PALJUD SAATED VAATAMATA ,SEST MA LIHTSALT EI TAHA TEDA ENAM NÄHA!!!!!!!!!!¡
VASTIK ON JUBA,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vasta

Greete probeem on blondiiniums ja harimatus. Ta isegi ei vaevu õppima midagi uut ja vestlust ta ka vedada ei suuda. Teadmised ümbritsevast maailmast kus ta ise elab on nullilähedane. Tekib küsimus kuidas ta keskkooli lõpukirjandiga maha sai? Pillele temast konkurenti iial ei saa ja teda asendada vähemalt rahuldaval tasemel samuti mitte.

Vasta