Reklaam sulgub sekundi pärast

Kuumad kaadrid! Robbie Williams näitas kõhulihaseid ja paljastas oma suure kaalulangetuse saladuse

Robbie Williams
Robbie Williams — FOTO: EPA/MICHAEL BUHOLZER/Scanpix

Robbie Williams avaldas eelseisva valentinipäeva puhul eriti kuumade kaadritega fotosessiooni, kus demonstreeris muu hulgas enda kõhulihaseid. Lisaks avaldas ta oma hiljutise kaalulanguse saladuse.

Robbie Williami abikaasa Ayda Field jagas sotsiaalmeedias kuuma fotosessiooni, mis oli tehtud Ayda spordirõivaste brändi tarbeks. Seal on näha lauljat aluspesus ja sokkides poseerimas. 

"Kellel on soe süda, kuid külmad jalad? Sinu kohalikul fuckboyl, muidugi. Meeste sokid on just saabunud – sest fuckboyd vajavad samuti armastust," kirjutati kelmikalt postituse juurde.

Robbie Williams on juba mõnda aega püüdnud pilke oma märgatavalt salenenud figuuriga. Mõni nädal tagasi tunnistas ta, et selle taga on "kurikuulus" on söögiisu vähendav Ozempicu-laadne ravim, mis on viimastel aastatel Hollywoodi staaride seas väga populaarseks saanud. 

„Kallis, ma kasutan Ozempicut... Või midagi selle sarnast. See on kui jõuluime,“ nentis Robbie väljaandele The Times.

Robbie sõnul mõjub ülekaalulisus tema vaimsele tervisele laastavalt. „Olen varem olnud ülekaaluline ja õnnetu või äärmiselt alakaaluline ja õnnetu. Mõlemad on viinud depressioonini,“ tunnistas ta. „Praegu olen üle pika aja enda parimas vormis.“

Kommentaarid puuduvad