Reklaam sulgub sekundi pärast

Krõbe hind! Marco Tasane ilmus Tallinn Fashion Weekile eriti kallite pükstega

Johanna Alvin

Marco Tasane ilmus Tallinn Fashion Weekile eriti kallites rõivastes, kandes ainuüksi pükse, mis maksid juba 860 eurot. Mehe teised rõivad ei jäänud aga sugugi alla kallitele pükstele, vaid näitasid Marco suurt armastust moe vastu.

Täna alanud Tallinn Fashion Weekile ilmus Marco Tasane eriti kalli kostüümiga, kandes ainuüksi 869,99 eurot maksvaid pükse.

Marco seljas säras litritega, sulgedega ja USA lipu motiividega jakk, mida ta oma esinemistes kahjuks kasutada ei saa. "Kostüüm on tegelikult lastud mul teha 2019. aastal. See ülemine osa, aga seda ma kasutan väga harva esinemistel, kuna ta ei pea väga vastu. Suled kukuvad ja rebeneb," kirjeldab Marco oma jakki. "Püksid on ostetud alles hiljuti." Antud pükste hinnasildist postitas mees ka sotsiaalmeediasse foto.

"Tossud on ostetud eelmine suvi. Sellised hästi kihvtid Dolce & Gabbana. Kott on selline tavaline," kirjeldab Marco oma teisi rõivaid. Kogu oma kostüümi hinda Marco öelda ei oska. "Vöö on juba 500 eurot. Ma ei oska arvestada. Ma ei oska tegelikult üldse raha lugeda. Raha pole palju ja ma ei oska seda lugeda. Jään vastuse võlgu. Las inimesed ise arvestavad." 

Marco tegi siiski kiire kokkuvõtte ning lisas, et tema jakk oli ligikaudu 300 eurot, püksid 869 eurot, tossud 900 eurot ja kott 1200 eurot. Oma mantlit ta oma kostüümi hulka ei arvestanud. Kiire arvutuse järel võib Marco kogu kostüümi maksumuseks lugeda ligi 3770 eurot.

Vaata täispikka intervjuud Marco Tasasega ning saa teada, mida ta arvab kiirmoe kaubamärkidest!

Kommentaarid puuduvad