Kristjan Jõekalda uuest projektist: võin vanduda, et üllatute

Kristjan Jõekalda jagab esimesi muljeid
Kristjan Jõekalda jagab esimesi muljeid "Kahe kange" Taga-Kaukaasia reisiseiklusest. — FOTO: TV3

Mitmel korral parimaks saatejuhiks ja meelelahutajaks valitud Kristjan Jõekalda vaatab oma uues autorisaates „Kümme kaadrit“ koos publikuga mõjukate külaliste fotosid ja kuulab nende eluolulisi lugusid, vahendab Naisteleht.

Kristjani sõnul soovivad nad pakkuda meelelahutust, kuid see ei tähenda sugugi, et ”hakkame tegema pliiats pudelisse mängu”. Tavalist jutusaadet koos orkestri, show ja diskokeraga ei tule samuti. See on persoonisaade Eesti avaliku elu tegelastest, nad avavad oma fotoalbumi ja näitavad kümmet ülesvõtet.

”Foto on ettekääne lugude rääkimiseks. Välja valitud fotod on päästik, mille kaudu saame inimese kohta teada seda, mida ta kuskil mujal kunagi rääkinud ei ole,” avab Jõekalda. Lausa telemaagiliselt koorub mõnestki fotost mitu lugu ja kolmveerand tundi möödub kuulsusega tuttavaks saades justkui ainsa hetkega.

Näiteks Maarja-Liis Ilus on rambivalguses seisnud lapsepõlvest alates, aga fotode kaudu avanesid tuntud lauljannast täiesti uued killukesed. ”Saadet tasub vaadata, võin vanduda, et üllatute.”

Loe täispikka refereeritud artiklit lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad