Reklaam sulgub sekundi pärast

Kõrvakiil ei unune! Oscarite õhtujuhi tekstist lõigati välja Will Smithi kohta käivad naljad

Jimmy Kimmeli Oscarite gala tekstist lõigati välja Will Smithi kohta käivad karmimad naljad.
Jimmy Kimmeli Oscarite gala tekstist lõigati välja Will Smithi kohta käivad karmimad naljad. — FOTO: Invision / Scanpix

2022. aasta Oscarite jagamise galal ärritus näitleja Will Smith õhtujuht Chris Rocki tehtud nalja peale sedavõrd, et astus lavale ning andis Rockile kõrvakiilu. Selgub, et 2023. aasta galal olid karmimad naljad Smithi kohta tekstist välja lõigatud.

Molly McNearney, Oscarite tseremoonia tegevprodutsent (tänavuse Oscarite gala õhtujuhi Jimmy Kimmeli abikaasa) avaldas, miks paljud algselt üritusel kõlama pidanud naljad Kimmeli monoloogist välja lõigati.

"Me ei tahtnud sel aastal teha kõike eelmise aasta moodi," ütles McNearney Varietyle. "Ma ei oska öelda, kui palju Will Smithi nalju meil oli, millest me vabanesime. Arvame, et sinna (eetrisse) jõudsid ainult parimad."

Will Smith 2022. aasta Oscarite galal õhtujuhile kõrvakiilu andmas.
Will Smith 2022. aasta Oscarite galal õhtujuhile kõrvakiilu andmas. — FOTO: Scanpix

"Kindlasti olid mõned (naljad), mis läksid karmimaks, aga me ei arvanud, et see on meie asi," lisas ta. "Meile meeldis siiski mõte teha nalja eelmise aasta reaktsiooni üle. Ma arvan, et oleme kõik ikka veel natuke šokis sellest, kuidas see juhtus ja kuidas pärast selle vägivalla vaatamist pidid kõik istuma ja kuulama vastuvõtukõnet,"selgitas McNearney

Allikas: New York Post. Loe täpsemalt siit

Kommentaarid puuduvad