Reklaam sulgub sekundi pärast

Koit Toome avaldas, millisel juhul võivad superstaarisaate kohtunikel sõnad otsa saada

Koit Toome
Koit Toome tähistab täna 44. sünnipäeva! — FOTO: TV3

Star FM hommikuprogrammis käisid külas Koit Toome ning Pur Muddi Oliver ja Joonatan. Juttu tuli nii superstaarisaatest, meemide meisterdamisest, laulusõnade kirjutamisest ja tulevikuplaanidest.

„Te olete jälginud „“Eesti otsib superstaari“ saadet. Koit on ju seal kohtunik ka, kas tema ei ole teinud mingit sellist väikest vimkat, millest võib-olla saaks teha ühe väikesem muusikalise meemi?“ uuris saatejuht Pur Muddi liikmetelt. „Praegu küll on kõik tublisti hakkama saanud, kõik on õige, tubli“ kõlas vastuseks. Koit kommenteeris selle peale kiirelt juurde, et ta ei ole nii mahlakas materjal kui mõned teised, kellest on materjali saadud.

Koit Toome elu kulgeb ka lisaks superstaarisaatele väga tempokalt. Kui ta eile oli Lõuna-Eestis, siis nädalavahetusel alles Itaalias. Mida ta seal tegi?

„Käisin Toscanas esinemas, üks tore Soome-Eesti pulm oli. Väga tore oli, 30 kraadi sooja, sidrunid…noh mõnus, tead. Niimoodi võib elada küll tegelikult,“ ütles Koit ja lisas, et kohal olid ka Suured tüdrukud bändiga ning Nele-Liis Vaiksoo. „Terve päev sai sisustatud, igasugused registreerimised ja suured peod.“

Mis ootab ees Pur Muddi? Kas ka nemad vahel pulma satuvad? „Kusjuures, me oleme küll paar korda käinud. Aga meil järgmine suurem kontsert ongi juba sellel laupäeval Kultuurikatlas. Koit tuleb sinna, Ines tuleb, Gameboy Tetris, kellega meil alles on lugu valmimas, Emily J ja ka Grete Paia. Selline suurem kontsert tulemas.

Kuni detsembrini pühapäeviti superstaarisaates figureeriva Koidu käest uuriti, kas vahel juhtub ka seda, et sõnad saavad lihtsalt otsa ning midagi uur enam öelda ei oska? "Me oleme omakeskis kohtunikega ka rääkinud, et see hetk võib tekkida siis, kui on hästi keskpärane esitlus, et sul pole emotsiooni. Kui on väga hästi, on kerge rääkida, kui on väga halvasti, on kerge rääkida. Aga kui emotsiooni ei tekita, siis hakkad imema sulepeast välja midagi ja hakkad mõtlema, sest ei oska midagi öelda. Hakkad otsima, kus konksu taha saad, et võib juhtuda ikka, et raske moment."

Koit ütles, et kui ta ise saates osalisena üles astuks, sooviks ta samuti, et keegi talle ausat vastukaja annaks. "Ma olen ise neid saateid vaadanud ammu enne seda, kui ma ise telesse sattusin nendesse formaatidesse. Mulle alati väga meeldis, kui oli mõni kohtunik, kes andis reaalset feedback'i ja julges ka anda ausat vastukaja. Ei ole mõtet rääkida ilusat poliitilist korrektset juttu koguaeg, et kõik on nii armsad ja tublid."

Millal keegi viimati Koitu kritiseeris?

Kuula täispikka intervjuud siit! Intervjuu on leitav Star FMi parimate palade  rubriigi alt 11.10.2023.