KLÕPS | Mikk ja Tanja Mihhailova-Saar tähistasid pulma-aastapäeva: mõned närvirakud on veel alles!

Mikk Saar ja Tanja Mihhailova-Saar tähistasid seitsmendat pulma-aastapäeva.
Mikk Saar ja Tanja Mihhailova-Saar tähistasid seitsmendat pulma-aastapäeva. — FOTO: Karli Saul / Delfi Meedia

Muusikutest paar Mikk ja Tanja Mihhailova-Saar tähistasid mõned päevad tagasi seitsmendat pulma-aastapäeva. Tanja jagas tähtpäeva puhul koos Mikuga sotsiaalmeedias lõbusaid kaadreid, mille juures nentis, et peale seitsmeaastast abielu on tal veel siiski mõned närvirakud alles jäänud.

“Kus on abikaasa 7-aastase staažiga? Siin on abikaasa 7-aastase staažiga! Palju õnne meile! Mõned närvirakud on veel alles (ja kuhjaga huumorimeelt),” kirjutas Tanja postituse juurde. 

Tanjale ja Mikule on postituse all õnne soovinud mitmed tuntud eestlased. Teiste seas kommenteeris abikaasa postitust Mikk ise: “Palju õnne sulle. Sul on tõesti vedanud,” kirjutas ta Tanjale. 

Postituse all edastas oma õnnesoovid ka Birgit Sarrap: “Palju õnne musirullid. Meil täna siis järelikult täpselt 8 ja pool,” kirjutas ta, viidates enda kaheksa ja pool aastat kestnud abielule muusik Indrek Sarrapiga. 

Tanja ja Miku kooselu sai alguse 2007. aastal ja nad abiellusid 2016. aastal. Pidulik tseremoonia toimus Itaalias Toscanas Podere Finerri villas.

Kommentaarid puuduvad