Reklaam sulgub sekundi pärast

Klõps! Lauljatar Helen Adamson sai esmakordselt emaks

Brit Suurraid

Helen Adamson koos kaaslasega
Helen Adamson koos kaaslasega — FOTO: Erlend Štaub

Laulja Helen Adamson jagas ühismeedias fotot koos rõõmsa sõnumiga, et on saanud emaks!

Lauljatar Helen Adamson teatas esmaspäeval, 26. veebruaril ühismeedia vahendusel, et on saanud emaks.

"Meie uus elu algas nüüd!" kirjutas Helen foto juurde. Värske ilmakodaniku ehk pisitütre nime Helen veel ei avalikustanud.

Heleni lapse isa on Rene Lõhmus, keda nähti lauljaga esimest korda 2019. aasta sügisel Tallinn Fashion Weekil. Helen teatas lapseootusest oktoobris.

Helen jagas Eesti Muusikaauhindadel, et ta on lõpurase. "Ma pole oma tähtajast kuskil avalikult rääkinud, aga sisuliselt on nii, et kui ma täna sünnitaksin, oleks kõik väga ootuspärane, et ma olen rasedusega ikka väga lõpusirgel juba," jagas naine.

Kas Helenit on tagasi ka muusikamaailma oodata? "Ma ei ole muusika kirjutamisest tegelikult täielikult eemal olnud. Ma olen kirjutanud sõnu ja viise, kuid ma pole ühtegi lugu päris lõpuni viimistlenud. Tahaks loota, et ühel hetkel, kui ma olen emarolli sisse elanud, tuleb ka muusika minu ellu suuremal määral tagasi," sõnas naine.

Ta lisas, et kuigi ta naudib muusikaüritusi, siis on ta siiski neid külastades ka alati pisut kurb, et ise nii kaua eemal on sellest valdkonnast olnud. "Mu viimane lugu ilmus nüüd praeguseks kaks ja pool aastat tagasi. See on ju loomingulise inimese jaoks ka oluline eneseväljendusvahend, seega ma väga loodan mõne aja pärast siiski muusikamaailma naasta!" ütles Helen.

Vaata intervjuud Heleniga videost!