Kirsti Timmeri ennustus uue aasta eel: midagi positiivset ei tule!

Kirsti Timmer ja Anna-Maria Veidemann-Makko käisid külas Star FMis
Kirsti Timmer ja Anna-Maria Veidemann-Makko käisid külas Star FMis — FOTO: Star FM

Raadio Star FM hommikuprogrammis käisid külas Kirsti Timmer ja Anna-Maria Veidemann-Makko, kellega räägiti 31.12 ja 01.01 kell 20.00 TV3 eetris olevatest saadetest “Mida toob aasta 2023?”.

Kui varasemalt ladus Kirsti tarokaarte üksinda ja osana traditsioonilisest ennustusesaatest, siis nüüd sai ta täitsa oma saate ja koos sellega võimaluse ennustada tuntud staaridele. “Kõik oli laivis! Kõik imed ja paljastused.. eks te siis näete!” õhkab Anna-Maria. 

Ka Kirsti jäi saatega väga rahule. “Kõiki huvitab, mida aasta toob! Mina ei oska kunagi laduda teistkorda uuesti. Meil ei juhtunud mitte midagi ja see oli müstiline, kuidas kõik lihtsalt sujus!”

“Kui monteerija seda saadet kattis, siis ta pidi tõdema, et lõppenud aasta oli nii hull, et saate ette tuleb märge: sisaldab häirivaid kaadreid. Seda ei ole varem 12 aasta jooksul juhtunud!” tõdeb Anna-Maria.

Kui Igor Mang ennustas, et uus aasta tuleb veelgi hullem kui tänavune, siis peab temaga nõustuma ka Kirsti. “Kui vaatasin, siis ega seal midagi positiivset ei tule. Küll aga on inimestel võimalik midagi teha, et nad ise tuleksid toime ja ma olen seda püüdnud ka oma kodulehel kirjutada. Kui sa ise lähed kaasa muutustega, need saavad sel aastal hakkama! Väga suure paugu saab kodumaine toidutööstus ja tundub, et inimestel pole raha.”

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad