Reklaam sulgub sekundi pärast

Uskumatu aasta! Tuntud paarid, kes tänavu oma kooselu lõpetasid

l
l — FOTO: Annika Metsla

Juba mõne päeva pärast saab tervitada uut aastat. Vaatame tagasi 2022. aastale ning uurime, milliste tuntud paaride kooselu lõppes möödunud aastal.

Lauljatar Laura Põldvere ja tema müügimehest väljavalitu Kaspar Hangi teed läksid pärast kahe aasta pikkust suhet kevadel lahku. 

laura põldvere

Mõni aeg hiljem, aprilli lõpus teatasid Mihkel Mattisen ja tema abikaasa ning tütre ema Polina, et lahutavad oma abielu. Paar oli koos 11 aastat. 

Eesti endine murdmaasuusataja Jaak Mae teatas suvel, et on lahku läinud oma pikaaegsest abikaasast Janast. Naise sõnul oli lahkuminek mehe otsus, kellel oli tekkinud uus silmarõõm.

Jana ja Jaak Mae
jaak mae — FOTO: Karin Kaljuläte/Ekspress meedia

Lahku läksid ka laulja Ott Lepland ning tema elukaaslane Andra Järva. Laulja teatas, et mõlemad otsustasid lihtsalt oma eludega eraldi edasi minna. 

andra

Suvel teatas ka Joel Ostrat, et lahutab oma abikaasast ja lapse emast Therese Ostratist.

"Oleme otsustanud Theresega oma kooselu lõpetada ja liikuda edasi sõpradena. Kasvatame jätkuvalt ühiselt oma armsat poega, kelle heaolu kaitseks palume mõistvat suhtumist ning meediarahu," kirjutas Ostrat oma sotsiaalmeedias.

l
l — FOTO: Annika Metsla

Muusikute Silvia Ilvese ja Marcel Johannes Kitse suhel lõppes samuti suvel.

era
era — FOTO: erakogu

Sügise algul avaldas raadiohääl Andres Puusepp, et lahutab oma abikaasast Birgitist. 

anfres
andres — FOTO: Kroonika

Novembri lõpus läks lahku kiivalt avalikkuse eest varjatud paar. Paar, kes kohtus "Vallalises kaunitaris" ehk Brigitte Susanne Hunt ja Hendrik Johannes Terras.

bsh
bsh — FOTO: TV3

Kommentaarid puuduvad