Reklaam sulgub sekundi pärast

Foto! Kethi Uibomägi näitas end ilma meigita: mind on ära tüüdanud ühesuguste nägudega naised

Kethi Uibomägi
Kethi Uibomägi — FOTO: TV3

Veebruarikuu Tervis+ ajakirja kaanenägu Kethi Uibomägi otsustas avameelselt oma sotsiaalmeediakontol jagada, milline nägi tema näonahk välja enne glamuurset fotosessiooni ning langes seetõttu ka kriitika osaks.

Kethi postitas oma Instagrami pildi iseendast, kus on staari näha täiesti ilma meigita ja paistab, et naist kimbutab ka akne. "Seda ei juhtu ajakirjades ega televisioonis praktiliselt üldse, et kaanestaar soovib enne meigitooli istumist end jäädvustada täiesti ehedas ilus. Ka sellises ilus, kui näonaha seisukord ei ole lemmikus konditsioonis. Ma siis olen esimene, kes palus üsna käskival toonil endast see foto @tervis_pluss ajakirja panna, sest muidu ei oleks kogu mu lool üldse mõtet," kirjutas Kethi oma pildi juurde.

"Te juba teate, kui kaunis ma suudan olla peale proffide meigitöid, gaaladel, telesaadetes, nüüd siis jagan ka seda peegelpilti, mida ise hommikul tõustes näen!
Ole julge, ole filtrita, ole päris!!! 2023 aastal esimene, ma ei tea kes see julgeb järgi teha?!!" julgustab Kethi kõiki oma ehedat ja päris mina näitama. 

Pöördusime ka Kethi enda poole, et uurida, mis ajendas teda sellist julget sammu astuma. "Et olla normaalseks eeskujuks noortele neiudele ja naistele. Sotsiaalmeedias veedetakse päevas 4-5 tundi. Instagramis ja TikTokis scrollitakse ideaalseks tuunitud videosid ja näo tuuningutega filtritest ja modereeritud kehadega materjali. See ei ole päris elu. Kõik ei näe ühtemoodi välja," rõhutab Kethi.

"Mu nahaarst dr Bret Kaldvee innustab mind samuti, et kas sa tead, kui paljud on tegelikult aknega hädas? Ebatäiuslikkus on täiuslik ja inimlik. Niisamuti, nagu tahame ju ise kogeda ehtsaid emotsioone, tahame ka näga ehtsaid inimesi. Ma olen ilus inimene, ma tean seda. Mind on lihtsalt ära tüüdanud kõik ühesuguste nägudega naised ehk ühe sama filtriga töödeldud," selgitab telenägu.

Kethi postitatud pildist on tänaseks möödas 3 päeva ja lauljatar otsustas jagada ka tagasisidet, mis sellele järgnes. "Auditoorium reageerib, väga teravalt jagatakse positiivset ja toetust kui ka teritatakse hammast ja klatšiti terve nädalavahetus avalikus ruumis ja omavahel," avaldab ta.

Õnneks on lauljatar piisavalt sirge seljaga, et näha, kuidas tugevad on just need, kes oskavad teist toetada ja innustada, mitte need, kes saaks veel halvemini öelda, kui eales varem. "See näitab, kui lõhestunud ja katki me oleme. Kes me? Suur osa meie tuttavaid, endiseid koolikaaslasi, päritolu linna elanikke, õpetajaid jnejne. Ma soovin kõikidele, et vähemalt teie ümber on need teid toetavad ja armastavad inimesed, sest alati on trobikond seda satsi, kes sind verbaalse oksega üle valavad, seljataga ja salaja. Siinkohal kallistus kõikidele, kes on tugevad, ehk need, kes julgevad ise toetada ja olla avatud haavatavusele," kirjutab Kethi.

Kommentaarid puuduvad