Kellel on õigus? Lady Gaga koertejalutajat tulistanud naine nõuab lauljalt hiigelsummat

Lady Gaga
Lady Gaga — FOTO: 123rf

Los Angelese maakonna kohtunik otsustas esmaspäeval, et laulja Lady Gaga ei pea välja maksma 500 000 dollari suurust preemiat, mida ta lubas oma prantsuse buldogide turvalise tagasi toomise eest pärast 2021. aastal toimunud röövimist.

Kohtunik otsustas, et Jennifer McBride, üks 2021. aasta intsidendi kahtlusalustest, mille tagajärjel sai Gaga koerajalutaja püssipaugust haavata, oli juhtumis süüdi ja selle tulemusena ei olnud McBride’il õigust preemiarahale.

Juhtumis, kus koerajalutaja tulistamise käigus haavata sai, oli mingis mõttes arusaamatus. Koerad, kes Gagale juba selleks hetkeks tagastatud olid, käisid oma tavapärasel ringil koos jalutajaga kui McBride “koerte kaitseks” hooldajat tulistas, kelle arvates oli tegu vargaga, kes lauljannalt röövitud olid. 

Pärast seda, kui McBride süüdi mõisteti 2021. aasta aprillis koeraröövijuhtumis, esitas McBride 2022. aastal kohtusse hagi hoopis Gaga vastu, väites, et laulja rikkus lepingut, mille kohaselt antakse preemiaraha loomade tagastamise kohta küsimusi esitamata.

McBride ei ole aga täiesti puhta taustaga ja on varem olnud sekeldustes võimudega. Los Angelese ringkonnaprokuratuuri andmetel on naine praegu vabaduses kaheaastase katseajaga pärast seda, kui ta tunnistas end süüdi varastatud vara üle 950 dollari eest.

Esialgu esitati talle süüdistus ühes aksessuaari süüdistuses pärast varastatud vara tagastamist, kuid pärast seda lükati süüdistus samaaegselt kokkuleppemenetluse raames tagasi.

Kommentaarid puuduvad