Katy Perry sõlmis kihlatu Orlando Bloomiga “kainuse pakti”: ma ei saa juua nii palju nagu 20-aastaselt!

Katy Perry ja Orlando Bloom.
Katy Perry ja Orlando Bloom on sõlminud "kainuse pakti". — FOTO: Scanpix

Tuntud Ameerika Ühendriikide laulja Katy Perry tahab loobuda alkoholi tarvitamisest. Lauljatar sõlmis eesmärgist kinnipidamiseks käesoleva aasta alguses oma kihlatu Orlando Bloomiga lausa kolmekuulise “kainuse pakti”, mida naine on nüüdseks viis nädalat edukalt järginud.

Katy Perry rääkis kihlatule antud lubadusest New Yorgis toimunud kokteiliüritusel. “Ma olen tänaseks viis nädalat kaine olnud. Ma olen teinud (oma kihlatu Orlando Bloomiga) pakti ja tahan loobuda,” rääkis ta.

Katy on ka varem maininud, et on alkoholitarbimist vähendanud. “Noh, ma olen 37, nii et ma ei saa kindlasti juua nii, nagu 20-aastaselt,” ütles ta PEOPLE’ile. “Nädalapäeval paar (alkohoolset jooki) lööb mind järgmiseks päevaks või kaheks rivist välja. Mulle meeldib argipäeviti säilitada enesekontroll ja nädalavahetustel või kui ma ei tööta, käia sõpradega väljas ja õhtust söömas.”

Katy ei ole ainus kuulsus, kes viimasel ajal kainust tähistab. Vähem kui kaks nädalat tagasi avaldas modell Bella Hadid, et on olnud viis kuud kaine. Varem rääkis ta oma kainuse teekonnast jaanuaris antud intervjuus. “Ma ei tunne vajadust juua, sest ma tean, kuidas see mõjutab mind kell 3 hommikul, kui ärkan kohutava ärevusega, mõeldes sellele ühele asjale, mida ma viis aastat tagasi ütlesin, kui ma keskkooli lõpetasin,” selgitas ta InStyle’ile. 

Allikas: Hollywood Life. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad