Kas tunneksid ära? Lauljanna Miley Cyrusi välimus on täielikult muutunud

miley
Foto: 123rf

Lauljanna ja Disney staar Miley Cyrus jagas oma ühismeedias pilte, kus on näha, et lauljanna on läbi teinud tõelise muutuse.

Kui Hollywoodis on keegi, kes on oma isikliku stiili mitmeid kordi drastiliselt muutnud, siis on see Miley Cyrus. Lauljatar on aastate jooksul ennast pidevalt uuesti avastanud, alates tema Disney-päevadest, kui ta oli alles lapseeas, kuni täiskasvanueas katsetatud stiilideni.

Miley kogus noorena populaarust rolliga Hannah Montana ning on öelnud, et tal võttis väga kaua aega, et sellest “hea tüdruku” kuvandist välja murda. 

miley
Foto: 123rf

Kuvandist väljamurdmiseks tegi lauljatar täiskasvanuikka jõudes läbi väga suure muutuse – ta lõikas juuksed lühikeseks ja otsustas avalikkust šokeerida oma julgete väljaütlemiste ning kohati skandaalse käitumisega.

miley
Foto: 123rf

Fännid ei unusta kunagi tema metsikuimat välimust ja skandaalset käitumist kahekümnendate alguses. Näiteks 2013. aastal MTV Video Music Awardsil esinemine või “Wrecking Ball” muusikavideos, mis pani paljud fännid muretsema, et mis on nende iidolist saanud.

Tema stiilitunnetus on sellest ajast peale olnud julge ja lauljatar on katsetanud ka rokilikku stiili.

Siiski viimati Instagrami lisatud pildid näitavad Mileyt taaskord uues valguses. Kes ei ole Mileyt ammu jälginud, ei tunneks ehk 30-aastast lauljannat enam äragi. 

Kommentaarid puuduvad