Kas tegu on naljaga? Ettevõte kommenteeris Rolf Roosalu skandaalset postitust: ei näinud mõtet üürida luksuslikke ruume

Rolf Roosalu

Muusik Rolf Roosalu tegi eile hilisõhtul postituse, kus ta juhtis tähelepanu, et teda šokeeris Confido hiljutine esinemispaik ja korraldaja suhtumine. Selgus, et tegu ei olnud Confido ametliku üritustega, vaid osakonna töötajate omaalgatusliku peoga, mille eest ei tasunud ettevõte.

Rolf Roosalu kirjutas sotsiaalmeedias, et ta üldiselt ei tee kõikidest juhtumistest lakkamatult postitusi, kuid see, mis juhtus, pani teda kogu teksti kirjutama. ”Ootasin kaks päeva, et emotsioonid rahuneksid ja ehk tuleb ka kliendi poolt vabandus. Seda pole tänaseni tulnud,“ alustas Rolf Roosalu.

”Piltidelt on näha reedene peoruum, kus Confido meditsiinitöötajad pidasid enda uusaastapidu. Tegu oli renditud garaažiga, mis oli koristamata, külm ning rehvi- ja gaasihaisune. Meie helimees oli selleks hetkeks juba suurema osa segadusest kokku lükanud, mis ilmselgelt ei kuulu tema tööülesannete hulka. Bändi backstage’i polnud pandud isegi mitte joogivett ehkki raider oli saadetud,” kirjutas Roosalu.

Ta kirjeldas, et saabudes heliproovi, kadus neil, Ansambel Legend’il, igasugune usaldus selle peo suhtes ning ta helistas Confido neuroloogiakeskuse juhile, kes neid sinna esinema organiseeris. ”Küsisin telefonis, et kas selliste tingimustega ruumis tulebki täna meil esineda ja teie töötajatel end hästi tunda? Palusin 50% arve ettetasumist või garantiikirja tegemist (meie etteasteni oli siis veel pea 3h aega), sest vastasel juhul me lavale ei lähe. Arrogantselt vastati, et tehku me kõigepealt oma töö ära ja siis räägime arvest,” jätkas Rolf Roosalu.

”Keeldusime nendes tingimustes esinemast, pakkisime asjad ja tulime tulema. Enne pakkimist hõigati meile veel uksevahelt: “Olgu 30 minutiga plats puhas!” Igaks juhuks mainin, et helitehnika ülespanek võtab aega pea 2h. Võtsime kiirelt Bolt Drive’ist kaubiku ja viisime asjad ära,” kirjeldas Roosalu.

Rolf Roosalu pilt peoruumist
Rolf Roosalu pilt peoruumist — FOTO: Rolf Roosalu

Confido neuroloogikeskuse juht Siim Schneider vastas laulja kriitikale ja täpsustas, et
13. jaanuaril toimus Confido neruoloogiakeskuse töötajate erapidu. ”Tegemist ei olnud Confido ametliku üritustega, vaid osakonna töötajate omaalgatusliku peoga, mille eest ei tasunud ettevõte. Peoruumina kasutasime Confido õuel asuvat ruumide kompleksi, kuhu kuulub muuhulgas tantsusaal ning baariruum,” sõnas ta.

Schneideri sõnul oli eesmärk nautida koosolemist ja saada omavahel lähedasemaks, seega ei näinud nad mõtet üürida luksuslikke ruume. ”Urbanistlikud ja omanäolised ruumid on trendikad (nt Telliskivi, Aparaaditehas) ning suure inflatsiooni tingimustes ei tundu uhkete peoruumide peale kulutamine õigustatud ega mõistlik,” lausus Schneider.

Paar tundi enne peo algust väljendas Rolf Roosalu talle sõnumi ja telefoni teel ruumide üle sügavat rahulolematust ja pahameelt, samuti tegi ta seda suusõnaliselt peokohal naiskolleegidele, kes tegid peoks ettevalmistusi.

”Olgu veel lisatud, et mingeid eelnevaid nõudmisi ruumidele ega varustusele peale tööstusvoolu olemasolu bänd ega Rolf Roosalu ei esitanud (kogu kirjavahetus suhtlusest on olemas). Olime päev varem saatnud fotod tantsusaalist. Ka reedel varem kohale saabunud helimees ei esitanud ruumide kohta mingeid pretensioone,” märkis Schneider.

Loe tema täispikka vastust lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad